Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nagy többsége nem...

A magyarok nagy többsége nem támogatja a határontuliak szavazati jogát, valós lehet ez a felmérés?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tartom olyan fontos kérdésnek, mert egyelőre legalább is nem sokat ér a szavazatuk csak meglepett mennyire működik itt a "dezinformálás" :D.


Mert azt hittem, valahogy azt sugallották itt az elmúlt napokban sok topikban, hogy csak egy nagyon kevés (hazaáruló,magyarellenes, stb.) DK-sról van szó. A felmérés ellenben vagy négymilliós tábort fedett fel.


2017. nov. 7. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Na mi van, fidder? :D

Csak nem félsz?

2017. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ede1219 ***** válasza:
64%

"Nem tartom olyan fontos kérdésnek, mert egyelőre legalább is nem sokat ér a szavazatuk csak meglepett mennyire működik itt a "dezinformálás" :


"Csak" a kétharmad múlt a határontúliak szavazatán!

2017. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Az a gáz, hogy nem tudod elképzelni, hogy valaki ne DK-s vagy egyenesen a patás Gyurcsány miatt ne támogassa a határon túliak szavazati jogát.


De semmi gond... majd mikor elkezdesz adót fizetni és rájössz, hogy a te farkincáddal is verik a csalánt, akkor majd átértékeled a helyzetet.

2017. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Az eddig is sejthető volt, hogy a jobboldaliak támogatják, a baloldaliak nagy része meg nem. Ugyanis, az a négymillió, nem jelent nagy többséget. És az sem mellékes, hogy ha szavazásra kerülne a sor, melyik "tábor", mennyire aktivizálódik.
2017. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, félreértettetek én nem támogatom. Csak meghökkentem azon, hogy mennyire elhitetik itt az emberrel, hogy valami úgy van ahogy nincs is és még magyarellenesnek is bélyegeznek mindenkit minden második hozzászólásban.
2017. nov. 7. 18:18
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Figyelembe véve, hogy hány parlamenti helyről döntenek a külhoni szavazatok(1?), ez inkább csak egy kétsegbeesett próbálkozás Gyurcsány részéről és könnyen lehet pofára esés a vege. Egyebkent nem vagyok fideszes, még mielőtt bárki ezzel jönne.
2017. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem lehet valóságalapja, de most egy ilyen felmérést se cáfolni, se bizonyítani nem tudunk. Nyilván meg tudnak kérdezni úgy 1003 embert, hogy ilyen statisztika legyen belőle, de ha akarják az ellenkezőjét is ki tudják hozni.


Amúgy fontos kérdés, elég sok emberről van szó, sokat számít szavazásnál hogy nekik is van-e szavazati joguk. Én mondjuk alapból nem is értem miért akar valaki külföldről beleszólni az itteni szavazásba. Ha valaki pár évet kint él pl munka miatt és megoldják hogy szavazhasson még csak-csak, de akik jó eséllyel sose fognak itt élni miért akarnak állampolgárságot meg szavazni? Meg ha ott jár nekik szociális ellátás miért kell innen is kapnia? Szerintem az is durva mennyi pénzt költenek a magyar focira (játékosok, stadionok, akadémiák miegymás) és akkor még a székelyeknek is fizetik? Szerintem ezek után érthető, hogy a többség nem támogatja, mivel ez nem arról szól mi a jó a magyaroknak, hanem csak így akarnak még több szavazatot nyerni. Kapsz pénzt, támogatást, állampolgárságot, csak majd tudd hova kell tenni az X-et.

2017. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, hogy hány parlamenti helyről döntenek a külhoni szavazatok, a "Fidesz-matematika" azt képes sokszorosára növelni.
2017. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Vegülis, hangulatkeltesre alkalmas az olyan szöveg, hogy a " határontúliak döntenek az életünkről", még ha hazugság is. Talán abban bízik a DK, hogy ez lehet a csodafegyver a "Sorosozással" szemben. Egyik kutya, másik eb.
2017. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ezesetben, épphogy nem érdekük ez...
2017. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!