Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hoz politikai hasznot...

Vajon hoz politikai hasznot Gyurcsánynak ez az undorító kampány?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Remélem nem
2017. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, tekintve, hogy a magyarok többsége NEM támogatja a határon túliak szavazati jogát. (az állampolgárságot igen)
2017. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

" Igen, tekintve, hogy a magyarok többsége NEM támogatja a határon túliak szavazati jogát. (az állampolgárságot igen) "


Szerintem a magyarok többsége ezzel nem foglalkozik viszont azt kijelenthetem hogy a magyarok nagytöbbséggel elutasítja Gyurcsány Ferencet.

2017. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Gyurcsányban tud még valami politikai hasznot hozni? Szerintem már csak vergődik.


Hozzáteszem persze, hogy teljesen igaza van. Aki külföldön él magyarként, attól még nem kell beleszólnia az ország dolgaiba, mivel a döntésük következményét nem érzik. Ennek igaznak kéne lennie azokra is, akik eleve határon túlra születtek, vagy csak kivándoroltak. Ma még köztük is különbséget kell tenni, ami még inkább sajnálatos.


Az, hogy Gyurcsány most ezt felhozta, érdekes. Meg hát ugye egy már megadott jogot elvenni nem lenne egy szép gesztus, ezt már eleve megadni sem kellett volna. Az állampolgárságot persze nagyon helyesen tették, hogy megadták, de ennek nem kellett volna együtt járnia a szavazati joggal.

2017. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ez nagyon kétesélyes. Könnyen lehet, hogy a baloldalnak árt vele a legtöbbet.
2017. nov. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Waff ***** válasza:

Olyan nincs hogy állampolgárság, szavazati jog nélkül. A világ számtalan országa is ugyanúgy ad szavazati jogot külföldön élő vagy külföldön született állampolgárainak.

Egyébként a magyarországi politika, főleg a külpolitika jelentős mértékben érinti a határon kívül élő magyarokat.

Gyurcsánynak már nem a politikai haszon a lényeg, nyilván tudja, hogy az ő ideje már elmúlt. Ezzel a gyűlölet kampányával újabb ékeket ver, ellentéteket szít magyar és magyar között. Neki már csak a gyűlölet terjesztése a lényeg.

2017. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!