Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallott már valaki, valamit,...

Hallott már valaki, valamit, hogy mi ez a "Kárpát-Medencei Nemzeti Őrség"?

Figyelt kérdés
Megtévesztő az egyenruha, meg a 'rangjelzések", de ahogy én nézem, semmi köze a honvédséghez, vagy igen? Valami tartalékos kiegészítő dologként működhet?

2017. nov. 17. 15:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Nemzetőrsereg* bocsánat.

[link]

2017. nov. 17. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

 

A weblapon írtak szerint ez egy egyszerű civil egyesület, még annyi joguk sincs, mint egy polgárőrnek, hivatalos kapcsolatuk pedig egyetlen rendőri vagy katonai szervezettel sincs. Hiába van egyenruhájuk, rendfokozatuk, szolgálati igazolványuk meg mindenféle külsőségek, ha jobban megnézed az Országos Parancsnokság menüpontot, látszik, hogy ez nem komoly. Az elején azt hittem, csak egy csapat tizenéves szórakozik, de amikor megláttam a középkorú meg idősebb arcokat, meglepődtem, mert ők általában már nem akarnak katonásdit játszani. Az viszont érdekes, hogy a parancsnokokról semmiféle információ nincs. Nem lehet tudni, kik ők, honnan jöttek, milyen végzettségük van, szakmai előélet vagy bármi egyéb, ami komolyan vehetővé tenné őket, viszont van gmail-es elérhetőségük. Én kifejezetten cikinek érezném, ha az ismerőseim egy ilyen weboldalon látnának viszont engem.

2017. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!