Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor esetleges hatalomra...

Vona Gábor esetleges hatalomra kerülése esetén szerintetek uszítaná tovább a népet a muszlimok/arabok ellen?

Figyelt kérdés
Itt most nem a bevándorlásról írok, muszlim vagyok, viszont én is ellenzem, hogy milliók özönlenek be, feltételek nélkül, ellenőrizetlenül, nagy része nem is menekült.
2017. dec. 2. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Eddig sem uszított
2017. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Kiegészíteném annyival hogy ha ellenzi a bevándorlást az még nem uszítás. És nem vagyok jobbikos
2017. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudni. A fèlelem valahol valótlan, valahol pedig jogos. Meg kellene nèzni mindenkit. Olyan teszteken, mint pszichológia stb. Egyből kiderülne ki kicsoda ès mik a szándèkai. A jó emberekkel semmi baj nincs. Erősítenèk az országot. Akik rosszak azok sajnos nem tudnak változni ès senkinek sem hiányzik a rettegès atmoszfèrája. Nekem nincs bajom velük. Ők is emberek.
2017. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Na de, mondott ő már olyasmit is, hogy az iszlám, Európa utolsó reménye.
2017. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Uszítjátok ti magatokat, hogy nincs egy különösebben ismert muzulmán szervezet, aki tett volna bármit is ez ellen a fasiszta dzsihád ellen
2017. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!


A bevándorlás kérdésével is lehet uszítani, lásd Fidesz, hová jutottunk. A Jobbiknál én sem látok uszítást ezen a téren, csak ki szerettem volna kérni a véleményeteket.


Egyébként a feleségem arab, de itt született, ide adózunk, stb., úgy élünk, mint minden más magyar. Ő Jobbik vagy LMP.


Ment a zöld kéz mindenkinek. :)


4-es, kicsit próbáld végiggondolni ennek a kijelentésnek a célzását. Ez csak az én véleményem, de szerintem arra célzott, hogy milyen nyugat és kelet (nem mindenhol támogatják a "csak úgy" alapon történő abortuszt, stb.-t). Na persze az sem jó, ha teljesen, 100%-ban betiltja egy adott ország... nehéz kérdés!

2017. dec. 2. 16:29
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös, értelmesebb válaszra nem telt?
2017. dec. 2. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:
7, Pont ez az arrogancia gusztustalan bennetek. A csodálatos 7. századi epilepsziás, pszichopata kecskeb4szód "ideológiájának" a nevében halomra gyilkolnak embereket, többek között muzulmánokat is (Nizzai merénylet) és igényed sincs megmagyarázni, hanem önként és dalolva azonosulsz vele. Orbántól és Vonától függetlenül utalják a fajtádat ebben az országban és ez így is van rendjén...
2017. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Ki úszít kit? Én egy politikus szájából sem hallottam hogy utálni kell az arabokat, az illegális bevándorlás ellenesség az nem úszítás hanem logikus gondolkodás


Amúgy az #5-nek igaza van egyetlen egy muszlim szervezet sincs amely a Dzsihadisták ellen kampányolna, csak annyit tesznek hogy elítélik a terror támadást de ennél a mondatnál ki is ürülnek

2017. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom Vona, hogy menne tovább választások után:

1) Maradna "liberális" szal boldog Hannukát stb...

2) Vissza térne a régi Jobbikhoz és nem lenne hannuka


Már a migráns kérdésnél is inogott, egyszer jöhetnek, máskor "kizárjuk a migránsokat" én nem hiszek neki semmit

2017. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!