Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Több ellenzéki formáció közül...

Több ellenzéki formáció közül melyikben lenne inkább nimbusz?

Figyelt kérdés

Ugye Karácsony Gergely a legnépszerűbb ellenzéki. Valami oknál fogva, míg a pártja az egyik legkisebb.->


1. De ha mögé , mint jelölt mögé beállna az összes ellenzéki párt? Mondom: az összes. Puzsér és Heller Ágnes "projekt" direktívája szerint?

Mekkora esélye lenne leváltani ezt a kormányt?


2. Vagy ugyanez a másik legnépszerűbbel, Szél Bernadettel az élen?


3. Vagy harmadikként ugyanez, a legtámogatottabb ellenzéki párt elnökével Vonával az élen?


4. Vagy még mindig ugyanez, egy pártonkívülivel indítva? (mindegy kivel de ha eszetekbe jut valaki akkor azzal írjátok kérlek, hogy miért).


5. Vagy mondjuk a 2014-es formációnak ezúttal több az esélye vagy kevesebb mint legutóbb? 6.És Karácsonnyal az élen?


7. Vagy Az "Új pólus" amit kitalált néhány fiatalabb párt" ha megalakult volna?


Most azt hagyjuk, hogy most mennyi kilátás van erre, mik ennek az esélyei, hogy egyáltalán alakulnának. A lényeg: szerintetek melyik alakulhatna meg alternatívaként a választásra, és melyik lenne a legesélyesebb? Melyikben lenne kraft? Miért?


nyílván azért írtam ilyen sorrendben, mert 1.-4. van az amivel én tudnék rezonálni. De az érdekel, hogy ti?



2017. dec. 16. 22:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy 8: A Jobbik-LMP-Momentum koalíció?
2017. dec. 16. 22:54
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Aztán mi jó származna nekünk ilyen zagyvaságból? Azért nem kell minden cart összekavarni, mert nem tetszik Orbán pofija... Őt legalább már megszoktuk. 😒
2017. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Puzsért nem tudom komolyan venni, Az az ember egy ripacs semmi több. Bár vannak jó gondolatmenetei nekem a legnagyobb problémám vele az hogy ő azt hiszi magáról hogy jó szónok viszont pont ebben a leggyengébb és még ha jó témát is választ nagyon gyorsan elcseszi és ebben az évek során fikarcnyit sem fejlődött.


Heller Ágnes pedig vicc kategória, Egyenes Beszéd című műsorban láttam utoljára megszólalni, elég is volt. Amikor Kálmán Olga megkérdezte hogy egy ilyen összefogás hogy tudna kormányozni milyen programmal álnának elő ő azt válaszolta idézem " Ezzel nem most kell foglalkozni, most azzal kell foglalkozni hogy megdöntsük Orbánt. Minden mással csak utána"

2017. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Heller Ágnes lehet, hogy jó filozófus, de egy demens elmebeteg, zavartelméjű vénasszony lett. Nem kéne készpénznek venni amit mond.


Puzsér pedig nem mind maga találja ki a véleményeit, hanem médiában segíthetnek neki páran.

2017. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Karácsony a legjobb miniszterelnök-jelölt szerintem.

Intelligens, kompromisszumkész, és hiteles. Márpedig egy többpártos koalícióban mindenképpen olyan miniszterelnök kell, amelyik a legkevésbé megosztó személyiség, és megoldáscentrikus. Szél csak mondja a magáét, bekönyököl mindenkinek kicsinyesen már a sorrendben is, és fikázik; mit lehet várni tőle később? Elmondása szerint sincs benne szándék, így meg reménytelen a kormányváltás. Gyurcsány meg a legkevésbé népszerű, és ténylegesen a legtámadhatóbb.

2017. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: de mely pártok élén? Azt kihagytad.
2017. dec. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!