Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lesz Magyarország 60....

Ki lesz Magyarország 60. miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

A matek úgy jön ki, hogy Orbánt ne írjátok, objektíve már nem lehet.


Szerinted ki lesz, és mikor, és miért?



2017. dec. 25. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Most ha duplázásokat nem számítod akkor már eleve Orbán az 55. volt vagy az 58. attól függ hogy nézed.


Mindenesetre ha a kérdésed arra vonatkozik, hogy Orbán után ki lesz a következő miniszterelnök akkor csak remélni tudom, hogy még annyira nem mainstream politikus, hogy ismerjem a nevét, mert a mostaniak közül senkit se szeretnék.

2017. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem már itt van közöttünk,de még oviba jár.Igazából Orbán rendszerét csak akkor lehet majd leváltani,ha gazdasági nehézségek lesznek,Kádár rendszerével is az végzett.
2017. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

#2 Orbánt akkor fogják leváltani ha lesz jobb alternatíva, ami jelenleg nagyon nincs, mert az MSZP/DK, Jobbik is ugyanolyan populista/kőbunkó módba tolja mint a Fidesz. A többiek LMP, Momentum és társai meg rétegpártok sose lesz komoly támogatottságuk.


Egy esetleges újabb fülkeforradalom csak még mélyebbre ásná az országot, mert ne legyenek kétségeitek az MSZP, Jobbik, DK még ennyire se lenne képes, mint amire most a Fidesz.

2017. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Lázárt nem véletlenül fogják jegelni. a következő körből kimarad!
2017. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Kétlem, hogy a jelenleg ismert "arcok" közül fog kikerülni.
2017. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol járunk, de előbb-utóbb Gulyás Gergely lesz. Vagy ő váltja Orbán Viktort, vagy ő váltja azt, aki leváltotta Orbánt.
2017. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!