Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha jóban vagyunk...

Miért baj, ha jóban vagyunk Oroszországgal?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 08:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
44%

Mert az oroszok eddig csak kárt okoztak magyarországnak, lásd 1849, 1945-1990 és 2012-

Na meg azért, mert versenyeztetés nélkül építenek titkos atomerőművet, újratákolt metrókocsikat adnak egy új áráért, és régi elvtársaikat támogatják, hogy újra olyan legyen mint 1990 előtt.

2017. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%

"Mert az oroszok eddig csak kárt okoztak magyarországnak, lásd 1849, 1945-1990 és 2012-"

Ki hívta be őket 49ben, vagy ki dobott oda a szovjeteknek minket 45ben? De ha már arról beszélünk ki mennyi kárt okozott Magyarországnak, akkor sorold már fel azokat a jócselekedeteket, amiket a nyugatnak köszönhetünk.

2017. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem ismered a viccet... Baj az, hogy döglenek a tyúkok, hogy jóban vagyunk Oroszországgal, az tragédia.


Egyébként (komolyra fordítva) nem az a baj. Hanem az, AHOGY jóban vagyunk. Én ezt hűbéres viselkedésnek hívnám, akivel úgymond jóban vagyok, az velem egyenrangú.

2017. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%

"te biztosan elfeledkeztél róla, hogy 48ban az osztrákokkal szemben vívtuk a szabadságharcot"


De az akkori oroszok miatt vesztettük el.


"56ban az USA hagyott cserben"


Ez jóval bonyolultabb, mint ahogy azt beállítod, de a lényegen nem változtat: az oroszok tettek ránk láncot.


Nagyon mosdatod az oroszokat, és használsz töménytelen érvelési hibát, de míg a nyugati országok kétoldali szerződéseket használnak, versenyeztetnek, és ingyen pénzt adnak, addig az oroszoknak csak a seggét nyaljuk, és ez nagyon nem tetszik.


"érdekes, ezek szerint közép-kelet európa lakosságának nagy nagy részének egyszerűen elhatározásbeli hibája van :) "


Márpedig ez az igazság, vagy szerinted kinek a hibája a korrupció? Nemcsak politikusi szinten, hanem mindenhol. A GDP egy jelentős része a fekete és szürkegazdaságba áramlik. És ezt magyarok teszik, magyar pénzzel a magyar gazdaság kárára. Tetszik nemtetszik, a mentalitás minden ország alapja.

2017. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

"ingyen pénzt adnak"

Nincs olyan, hogy ingyen pénz. Semmi nincs ingyen a világon XD

2017. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha velük IS jóban vagyunk.
2017. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
19%
Az orosz az állat, de gondolom a szomáliai migráns az evolúció csúcsa, ugye? Én nem kaptam még soha sehonnan segélyt, tehát ez nem feltétel, és tudom én azt, hogy ki lehet lépni isten hírével. Britannia is kilépett, aztán jól tette.
2017. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Shai-Hulud ***** válasza:

"Britannia is kilépett, aztán jól tette."


Esik is azóta az angol gazdaság, de tisztességgel. A City pénzügyi cégei pedig egymás után települnek át a kontinensre.

Vagyis az angolok éppen eléggé szívják a Brexitet.

Nigel Farage és társai pedig szépen leléptek, a felelősséget már ugye nem akarják vállalni a kilépés hatásiért...


Persze, ki lehet lépni. De egy olyan gazdaságnak, mint a magyar ez egyenlő lenne egy szépen kivitelezett harakirivel.

2017. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

19: Sajnos nem olyan alkatrészekről, amiktől normálisabb szinten tudnál trollkodni. :C Ilyen alkatrészek lennének magam venném fel a hitelt, hogy beléd szereljük és ne nekem égjen az arcom attól, hogy milyen gyengén trollkodsz. :(

Mielőtt kérdeznéd: azért személyeskedek, mert téged csak az érdekel, mivel ugye neked azért fizetnek, hogy trollkodj, nem érdekelnek téged az alkatrészek, stb. Más normális magyarázat nincs arra, hogy miért égeted be magadat folyamatosan minden Orbán ellenes kérdésnél csak az, hogy te fizetésért csinálod.

2018. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!