Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet a Jobbik pénzgyűj...

Mi a helyzet a Jobbik pénzgyűjtésével?

Figyelt kérdés
Hogy állnak? Miért nincs róla hír? Meddig tart egyáltalán?

2018. jan. 3. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig tart, amíg meg nem lesz az összes. Tudtommal már túl vannak a 100 milkán
2018. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

A Jobbik HAZUDIK!

NEM a kampányra kapják a pénzt, hanem a büntetés befizetéséhez.

2018. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
#2: Ja, hogy a büntetés befizetése esetén is maradjon pénzük a kampányra.
2018. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100 millió nincs az... Dec 21-én volt 44 millió, de kB 4000 ember adta össze.... Ez nem túl nagy szám. Ha ennyi szavazójuk lesz, a parlamentből is keresnek. Elég hü ly e, aki pénzt ad egy pártnak. A fizetésüket is a mi adónkból kapják... Nem mellesleg csaltak, csak azt kapják, amit megérdemeltek. Bár a Fidesz is megérdemelné
2018. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SubriJózsi ***** válasza:

1. Jobbik nem hazudik! Lenyilatkozták, hogy nincs alapból annyi pénzük hogy a büntetést kifizessék, és ha nem tudják befizetni (még nincs eldöntve mikor kell befizetni, lehet választások után kell majd, ez a Narancsbőrüektől függ, megjegyzem az Ász függetlennek kéne lenni!!!!) akkor megszüntethetik a pártot.

Ezt szeretnék elkerülni, erre kérnek segítséget.


2. Nem gondolnám hogy a befizetők = jobbik szavazók számával.

Szégyen ide, szégyen oda, én soha nem szavaztam, mindig a FIDESZnek drukkoltam, de idén kőkeményen a JOBBIKRA szavazok.

Lapuló szavazónak hívnak, nem egyedül vagyok.

Jobbiknak vannak reális megoldásai az ország problémáira, és egyetlen aki szakpolitikusokkal rendelkezik.

- Bérunió (Nem lehetetlen megvalósítani, több ország csatlakozott a kezdeményezéshez, Fidesz kézzel lábbal ellenzi)

Itt megjegyzem, lehet nem tudják megvalósítani, de elég az szándék, mert ha a feltételeket megteremtik, majd jönnek okosabbak akik így meg is tudják valósítani. Minden találmágy egy jó ötletből származik.

Gyakorlatilag hosszú távon megoldás sok mindenre, hisz egészségügyből minek mennének külföldre orvosok, szakdolgozók stb. ha közel annyit itthon is megkeresnék.

- Egészségügy, mint fentebb írtam.

- Oktatás.

- Elszámoltatás.

Elszámoltatás annyira nem is érdekel személy szerint engem, bár jó lenne csíkos ruhába látni a Rogánantilopot, Pénztáros Lőrincet, Habony Árpinak kifejezetten jól állna. Teljes vagyonelkopzásra a családtagokra is, és a főnökükre főleg Orbán Viktor Miniszterelnök Úrra érvényes mindez.

De ez csak az én véleményem, és a tág környezetemé.

Arra kíváncsi lennék hol jár a Jobbik pénzösszegben...

2018. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SubriJózsi ***** válasza:

Ja, a büntetés jogosságáról röviden:


Olyan törvényre hivatkoztak amit kétharmados többség hiányával, törvénytelenül feles törvénybe rakva a fidesz szavazott meg ! Itt már törvényt sértenek, de mint állítják, ők a törvény...

Az Ász olyan iratokat is kért, ami a 2017 évről szólt, és mint mindenki tudja, az még nem lezárt év.

Az Ász idő előtt lezárta az elektronikus beküldési lehetőséget, hogy esélye se legyen a Jobbiknak az iratokat beküldeni.

A Jobbik sajtók jelenlétében személyesen akarták ezek után átadni a dokumentumokat, amiknek az átvételét az Ász munkatársai elutasítottak.

Az Ász büntetésének jelentését a Jobbik tudomásom szerint feltöltötte a netre, hogy mindenki láthassa.

Abban a piaci ár alatti plakáthelyek megszerzésére utalva szabta ki a büntetést.

A piaci árat a piac határozza meg, nem az Állami számvevőszék, itt bukik az egész !!!

Azon kívül miből dolgozott az Ász ha dokumentumokat sem vett át ???

Mint írtam, pártfüggetlennek kéne lenni az Ásznak, mégis a Fidesz irányítja.

A fidesznek buknia kell.

Ma a pártokat akarja betiltani, holnap az embereket.

Már így is sokaknak kilátástalan az életük, és külföldben látják a jövőt.

Fidesz = Korrupció, törvénytelenség.

2018. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SubriJózsi ***** válasza:

A devizaadósok problémáját nem is említettem.

A Jobbik azokat is megoldaná, a felvett kölcsön árfolyamán számítva.

Rengeteg embernek kiderülne hogy még neki járna vissza összeg.

A bankok tuti nem rogynának ebbe össze, viszont sok ember élete egyenesbe kerülne.

Sajnos a Jobbik Kampányígéreteiről kevesebben tájékozottak, mivel a média nagyrésze is fel van vásárolva a fidesz részéről.

Sokan benyelik a migránsozást, ami jelen esetben nincs is (hogy miért nincs ezen tudnék vitatkozni, most nem teszem) de ha korházba kerülve meghal egy hozzátartozója piti betegségbe mert nincs orvos, ápoló, az nemszámít mi ?

2018. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!