Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége a szegénységnek?

Vége a szegénységnek?

Figyelt kérdés

A cikk: [link]


Több helyen 200-300-400%-al több lakás építésére adtak ki 2016-ban engedélyt, mint előtte. Hogy lett ilyen sok pénze az embereknek? A CSOK 10 milliója nem elég ahhoz, hogy valaki megvegyen egy telket (ami Budapesten legalább 20 millió, az agglomerációban is 10 millió minimum) és építkezzen rá (pláne most, hogy a munkaerőhiány miatt dupla/triplaáron dolgoznak a szakemberek).


Vélemény?



2018. jan. 9. 16:52
1 2
 11/20 hájaaa ***** válasza:
55%

"Aha... hát hogyne...

Te el is hiszed a Fidesz közeli Portfolio hazugságait? "


Mondjuk a portfólió pont nem kormánypárti lap :D

2018. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azokat a lakásokat meg is kell venni. Sok új építésű házat húztak fel a CSOK miatt eladásra, ráadásul pont nem a szegények tudják igénybe venni a CSOK-ot. Kíváncsi leszek, hogy hányan fognak ebbe is beledőlni, mert gyerekkel bevállalni 3-at és még egy 10 milliós hitelt, elég nagy bátorságra vall.
2018. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor ha megépítik?

Nem kell feltétlenül megvenni.


Ha nincs rá pénz,kiadják albérletbe.

Amúgy is az a cél,hogy az emberek ne rendelkezzenek saját ingatlannak,hanem valami gazdag embernek legyenek kiszolgálva,akinek vagy 8-10 lakása van,de maga sem tudja,hogy miből.

2018. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

"az elmútnyócévben elveték az t is a lipsik és Gurcsány"


Az "elmútnyócévben" jórészt a FIDESZ-KDNP volt hatalmon :D

2018. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
5%
8# Hát szerintem a fideszeseket többször pontozzák le, de gondolom azt a -20%-ot a 100%-ból rossz néven veszed gyere sírj a vállamon, de a másik oldalon~~
2018. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyúljál a zsebedbe;

köpjél a Fideszre!

2018. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha lemennének az albérletárak valóban vége lenne a szegénységnek ilyen fizuk mellett
2018. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: nem az albérlet a drága, a bérek nagyon alacsonyak!
2018. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17%

A helyzet az, hogy a válság és a devizahitelek miatt évekre befagyott a lakáspiac, és az emberek egyszerűen nem vettek ingatlant, mert nem volt pénzük.


Hogy-hogy nem, az embereknek újra elkezdett pénzük lenni, és elkezdtek építkezni, nagyobb lakásba költözni, felhasználni a CSOK-t és a többi...


Szóval úgy néz ki, hogy egyre erősebb a fizetőképes kereslet az ingatlanpiacon.

2018. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
35%

"Figyelj nekem nem nőtt a bérem egy forintot sem, úgyhogy én ugyanolyan szegény vagyok, az hogy mi hol épül engem nem érdekel"


Nem feketén kellene dolgozni. Ma már lehet jó fizetésért normális munkát kapni. Ha még al albik ára normális lesz egész jól meg lehet élni, csak ne jöjjenek vissza a szoclibsek

2018. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!