Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz még 2019-ben helyhatósági...

Lesz még 2019-ben helyhatósági választás Budapesten?

Figyelt kérdés
Több politikustól - köztük egy 1998-óta mandátumban lévő önkormányzati képviselőtől - hallom, eltörli a fidesz a jelenlegi rendszert és helyi elöljárók lesznek, és egy budapesti polgármester.
2018. jan. 10. 18:59
1 2
 1/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Helyhatósági választások eddig sem voltak, csak önkormányzati. Attól még, hogy valaki önkormányzati képviselő, lehet egy idióta. Sőt...
2018. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért, a helyhatóság az mi szerinted, ha nem az önkormányzat, hmm? Okos akartál lenni, de ez nem jött be.
2018. jan. 10. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
2010 óta azt mondogatják a barátodhoz hasonló, roppant tájékozott emberek, hogy parlamenti választások se lesznek többé.
2018. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát lassan ott tartunk, aki el akar indulni, az kapja a milliós bírságokat az olyan fidesznyikektől, mint ti.
2018. jan. 10. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Én nem bírságolok senkit, engem is csak akkor, mikor kicsit gyorsabban mentem a kelleténél. Nem is panaszkodtam miatta, meg nem is tarháltam az ismerőseimtől, hogy dobják már össze a rávalót. Mostanában meg nem nagyon szoktam gyorsan menni, nem is bírságol meg senki. Nem olyan bonyolult ez.
2018. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jól van fidesznyik, pihenj.
2018. jan. 10. 21:35
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%
Látod ez az egyik nagy baj az ellenzékkel, úgy értem, hogy az összessel. Hogy esze az nincs a választóinak. Rosszabbak, mint a fidesz birkái. Plusz aki nem ért egyet velük, az csak fidezses lehet. Ehhez képes a sorosozás a szeretetről szól.
2018. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát mikor komplett tanulmányok jelentek meg arról, hogy a fidesz el akarja törölni a budapesti választórendszert a kétharmadával, te kiírod, hogy hülyeség. Másodszorra égeted be magadat, kisfiam! Én már akkor helyhatósággal (azért is így írom) foglalkoztam, és jelenleg is választott köztisztviselő vagyok (Tudod mi az?), amikor te még jó esetbe az ujjadat, rosszabb esetben valami mást szoptál!
2018. jan. 10. 21:50
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja, ez lemaradt:


[link]

2018. jan. 10. 21:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tudod mit, egy jelenleg is, és húsz éve képviselőnek valószínűleg több rálátása van a dologra, mint neked, ebben is megegyezhetünk, ugye?
2018. jan. 10. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!