Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros mérges, amiért nem megy...

Soros mérges, amiért nem megy a baloldalon az összefogás?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 22:15
 1/10 Sulek Péter ***** válasza:
81%
Szerintem vannak fontosabb dolgai is az életben,amire figyel, de biztosan nem örül neki.
2018. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
KB huszadrangú kérdés lehet ez az öregnek. Nem ő viseli a következményeit az ellenzék töketlenkedéseinek, kB úgy lehet vele, hogy "én jót akartam, de ha ti ilyen balfékok vagytok, akkor csesszétek meg".
2018. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Hagyjuk már, hogy Sorosnak bármi köze lenne az aktuálpolitikához itthon... már azon kívül, hogy Orbán kiplakátolja vele az országot.


Másrészt meg, én vitatom, hogy a mindenkivel válogatás nélkül összefogás előre vinne. Aki nem oda való, az tűnjön el a politikai térképről, ne hiteltelenítse az újonnan érkezőket, akik rárakják erre a szakmára az életüket.

2018. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon mérges, de pont ez volt a kormány célja: hogy ne nevessen (a végén). Innen is látszik, hogy az ellenzék a Fidesz kottájából játszik. A háttérben megbeszélték, mivel lehetne megakadályozni, hogy véletlenül esetleg nevessen az öreg.


Egy ideig nagyon késélen táncolt a helyzet, mert állítólag a nemzeti konzultáción és a plakátkampányon többször is elmosolyodott, de mire már a röhögőgörcs kezdte volna környékezni, kitalálták, hogy a baloldali összefogás meghiusításával szegjék a kedvét.


De ne gondoljuk, hogy ezzel vége a közdelemnek. Az ördögi Soros bosszút forral, és vissza akar vágni a nemzetnek! Eldöntötte, hogy a végén úgyis nevetni fog, ezért most arra készül, hogy a bérenceivel, a soros-civilekkel és CEU-s diákokkal fogja naphosszatt csiklinttatni magát 100 dolláros órabérben!


A kormány még reménykedik abban, hogy megfelelő kampánnyal esetleg egy olyan agyvérzést tudnak okozni az öregnek, ami érzéketlenné teszi a csiklintásra, mindeddig azonban nem merték bevetni ellene a csodafegyvert, mert attól tartanak, hogy ha rosszul sül el a dolog, az agyvérzések egyes típusainál diagnosztizált kényszernevetést okozhat nem kívánt mellékhatásként.


Soros mindenesetre mindenre elszánta magát. Állítólag készen áll akár arra is, hogy kuru betegséggel fertőzze meg magát:


"Nyolcvanhét éves vagyok, és mindent elértem már az életben. Túléltem a Holokausztot, rengeteg pénzt szereztem, migráncsok millióit telepítettem be Magyarországra (ez persze még titok, mert a Mátrában -direkt Európa szívcsakrájában- építtettem egy földalatti metropoliszt a számukra, ott várják, hogy felszínre jöjjenek), bedöntöttem a fontot és elértem már életem legtitkosabb, legaljasabb célját is a magyar nép ellen: ösztöndíjjal támogattam Orbán Viktort. Munkám végeztével immár meghalhatok, ezért ha ez az ára, hogy én nevessek a végén, kuruval fertőztetem meg magam" - nyilatkozta az idős milliárdos, aki állítólag már be is szereztette a nevető halálnak becézett betegség kórokozóit.


De a Fidesz is keményen fegyverkezik, Lázár János, a miniszterelnököt vezető miniszter a kormányinfón elmondta:


"Továbbra is határozott célunk, hogy ne engedjük nevetni Soros Györgyöt, de legalábbis ne a végén! Tudjuk, hogy mindenre elszánt, és nevetni akar. Egyesek szerint már több alkalommal is mosolygott, kuncogott, kacarászott, rötyögött, vigyorgott és nevetgélt, de a magyar hírszerző szolgálatok is határozottan cáfolták, hogy valaha is egyértelműen nevetett volna, mióta kormányra kerültünk. Nagyon fontos, hogy mindenki ránk szavazzon, élve vagy holtan, mert csak addig lehetünk biztosak abban, hogy nincs vicces kedvében, ameddig mi vezetjük ezt az országot! Ígérjük, hogy ha rajtunk múlik, előbb lőjük ki egy műholdról irányított ballisztikus rakétával, mint hogy nevetni volna ideje!"

2018. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Neki mindegy, mert a Fidesz is az ő pártja.
2018. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

#3 "Hagyjuk már, hogy Sorosnak bármi köze lenne az aktuálpolitikához itthon..."


Ne hagyjuk...


Soros kötött bele Orbánba, tulajdonképpen a "Soros terv" válasz Orbán 6 pontos tervére:


"Orbán Viktor magyar miniszterelnök most szintén létrehozott egy hatpontos tervet a válság kezelésére. De terve – amely a menedékkérők és migránsok emberi jogait alárendeli a határok biztonságának – azzal fenyeget, hogy megosztja az EU-t és elpusztítja azt azzal, hogy visszautasítja azon értékeket, amelyekre épült, és megsérti azon törvényeket, amelyeknek az Uniót kellene kormányoznia."


(Ez a 6 pontos Soros "nem-tervének" a végén található.)

2018. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

# 6-os: amit írsz, ahhoz hozzá kellene tenni, hogy Soros korábbi szövegeiben is az egységes európai határrendészet és közös menekültpolitika mellett érvelt.


Plusz érdemes észrevenni, hogy Soros nem Orbán személyét támadta meg, hanem egy ÉRVELŐ SZÖVEGBEN a saját javaslatait tette közzé, a szöveg végén megjegyezve, hogy szerinte az Orbánéi nem megfelelőek. Nem hazudott Orbánról össze-vissza mindenfélét, nem állította be csecsemőgyilkos anyaszomorító sátánnak, csak annyit írt, hogy szerinte nem helytállóak a javaslatai. Tudjuk mind, hogy erre "válaszul" az Orbán-kormány milyen hihetetlen mennyiségű hazugságot és rágalmat hordott össze róla közpénzen, a sajátos magyar etikett legfontosabb alapszabálya szerint (ha valaki kritizál, ne az érveire válaszolj, hanem gátlástalanul rágalmazd meg személyében!)...


Ha Orbán és bűnszervezete Soroshoz hasonlóan ÉRVELŐ módon nyilvánul meg, és Soros javaslatait kritizálja, nem pedig hazugságokat állít, az egy normális dolog lett volna európai szemmel nézve is. Amit műveltek, az viszont csak magyar szemmel nézve elfogadható.


Tudjuk, hogy a Fidesz-etika szerint bármi belefér az "ellenséggel" szemben (mert az "ellenfél" kifejezést nem is ismerik, csak az ellenséget), a szent cél érdekében. Ezért teljesen normális, hogy a fideszesek erkölcsi érzékébe a gátlástalan hazugság simán belefér, ha Soros a célpont.


A valóságban Soros nem buzdított a befogadásra, hanem arról beszélt, hogy az EU kénytelen lesz befogadni akár 1.000.000 menekültet is ("has to accept"). Arról beszélt, hogy az EU-nak képessé kell válnia kezelni egy ilyen helyzetet, anélkül, hogy összeomlanának a rendszerei, mint ahogy 2015-ben, mindannyiunk szeme láttára összeomlottak (a magyar is, bármit fecseg Orbán utólag, amikor helyzet volt, befulladt a rendszer, a magyar hatóságok meg csak tátott szájjal néztek átvonulni az országon százötvenezer menekültet).


2016-ban az egy milliós számot 300 ezerre mérsékelte, és LESZÖGEZTE, hogy ő maga NEM HÍVE SEMMILYEN KVÓTÁNAK (Orbán Viktorral is ellentétben egyébként, aki a maga hat pontos javaslata utolsó pontjában világkvótát javasol), a tagállamok csatlakozását KIZÁRÓLAG ÖNKÉNTES ALAPON tudja elképzelni, mind az érintett országok, mind pedig a menekültek érdekében.


Ez persze nem akadályozta meg a Fidesz hazugsággépezetét abban, hogy egy évvel később, 2017-ben rágalomhadjáratot indítson Soros ellen, színtiszta hazugságokra alapozva, elhallgatva az igazságot az átvert magyar emberek elől.


Soros Orbánék által elhallgatott 2016-os javaslatai itt olvashatók: [link]

2018. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy különösebben "felizgatnák" a magyarországi választások.
2018. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, mérges és le fogja csökkenteni a baloldaliak fizetését.

Az nem megy, hogy támogatja őket, ők meg nem hozzák az eredményt.

Ezért kell a baloldalnak a Jobbikkal összefognia.

Ehhez kellett a néppártosodás. Most már kompatibilisek a baloldallal.

2018. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem is volt, most már biztosan mérges.
2018. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!