Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencet titokban a...

Gál Zoé kérdése:

Gyurcsány Ferencet titokban a Fidesz pénzeli, hogy megosztottá tegye a baloldalt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%
Mindketten KISZ titkárok voltak, orbán, és feltó is. Mind2 pártja KISZ, MSZMP tagokból, és ügynökökből áll. Közös érdekeik vannak, ja és a maszopnak is. Maszop, fidesz, dk együtt vannak, a nagy harc csak színjáték a buta parasztnak.
2018. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Nem kell azt pénzelni. Van az olyan idióta önmagától is. Volt pár éve ezt bizonyítani.
2018. jan. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2%
Mindketten elmebetegek, egyik skizofrén, másik borderline szindromás.
2018. jan. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Alain Delon ***** válasza:
60%
Igen! A FIDESZ-t pedig Soros pénzeli.
2018. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Mindkettejüket Soros pénzeli. :))
2018. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor a józan eszed szerintem nem túl józan. Bár van rá matematikai esély, de én nem hiszem.
2018. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is eszembe jutott már. Kétségtelen, hogy Gyurcsány annyi kárt okozott a magyar baloldalnak, hogy annak a Fidesz a negyedére sem lett volna képes önmagában.
2018. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Inkább arról van szó, hogy a kormányváltásra nem lát esélyt, így a célja inkább az, hogy a DK legyen a baloldal meghatározó pártja.
2018. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan urban legend amit senki nem tudott még bebizonyítani. Meg azt, hogy a fityix kilóra megvette a szocikat, meg még ki tudja mit.


Persze talán ki is nézném belőlük ezt, de szimplán qrcsány egy ripacs, a szocik meg a szétesés határán vannak, bár igazából ideje is lenne befellegzeni nekik.


Ez meg pont kapóra jön a fidesznek, így kihasználják.

2018. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Néha én is azt hiszem, hogy Gyurcsány a Fidesz szavazat beszerzője, de nem hinném. Itt találtam egy érdekes cikket arról, hogy Gyurcsány hogyan szerezte a vagyonát. Igaz, hogy Origo, de nagyjából egybevág azzal, amiket eddig is tudtam róla


[link]

2018. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!