Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra fogsz szavazni...

Melyik pártra fogsz szavazni áprilís 8-án?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 17:48
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
56%
29: És annak mégis mi értelme van, hogy szavazok egy csapat idiótára? Hogy utána 4 év múlva meg ellenük szavazak egy másik csapat retardáltra? Baloldali pártra alapból nem szavazok, a Jobbik viccnek is rossz, a Momentum azt se tudja mit akar és az LMP se valami megnyerő. Egyébként meg nekem személy szerint semmi bajom a Fidesszel (NEM VAGYOK FIDESZES), az összes többi párt ugyan ezt csinálná, vagy rosszabb esetben csődbe vinné az országot. Egyébként meg amit a Fidesz csinál az nem más mint a tipikus magyar mentalitás kivetülése. A magyarok mindig is ilyenek voltak és lesznek is, a politikusok se lehetnek mások mint maga a nép.
2018. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
8%
Durva, hogy a Fideszt mennyire utáljátok, miközben toronymagasan nekik van a legtöbb szavazójuk a kis 5% LMP-t meg valamiért mennyire szereti itt majdnem mindenki. Ez az oldal valami LMP mánia? Remélem 2018 ban 2/3 ot kap a Fidesz.
2018. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

#42


A legdurvább szerintem az volt, amikor valaki feltett egy kérdésbe egy kérdőívet itt az oldalon. Valami olyan volt a kérdés, hogy Orbánt vagy Gyurcsányt kedvelik-e jobban. És az eredmény kb 55% lett Gyurcsány javára.

De te is utánajrhatsz a "Gyurcsány vs Orbán" kulcsszavak beírásával, és megdöbbenve fogod majd látni, hogy az ittenieknek több mint fele Gyurcsányt sokkal jobban szereti mint Orbánt. Ami azért elég érdekes, annak fényében, hogy a DK támogatottsága 4-5% körüli és az is a pesti nyugdíjasok körében...

2018. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg nekem személy szerint semmi bajom a Fidesszel (NEM VAGYOK FIDESZES), az összes többi párt ugyan ezt csinálná, vagy rosszabb esetben csődbe vinné az országot."


Akkor el kell téged keserítselek, mert Orbán haverod el fog minket adósítani orosz és kínai hitelekkel! :/

Úgyhogy nem az ellenzék, hanem Orbánék vágják gallyra az országot!

2018. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%

#44


Az orosz vagy kínai hitelek semmivel sem rosszabbak, mintha amerikai vagy nyugat-európai hitelekkel lenne eladósítva.

2018. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen kik és milyen hitellel adósítják el az országot mivel az összes párt csak ezt tudná csinálni. Mivel az iparunk a nullával egyenlő és minden más is ami pénzt tudna termelni gyakorlatilag a nullával egyenlő vagy nem is létezik ezért nem lehet másból fedezni a kiadásokat csak hitelből.
2018. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

# 45/46


Mondd el, mivel "jobb" az orosz és kínai hitel! :D

Mennyibe is kerül összesen Paks2 és a Budapest - Belgrád szakasz? :P

Számold csak ki!

Utána pampogj! ;)

2018. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
51%

#47


Így van. Mert áramot termelni az a fasizmussal egyenlő.

2018. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
A Fideszé lesz a parlament és a kormányzás a választások után az ellenzéké meg marad a gyakorikerdesek.hu Fogadni merek, hogy így lesz.
2018. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
54%

Undorító egyes emberek mentalitása a "jól van az úgy" és "mások is ugyanezt csinálnák" felkiáltásaival együtt. Én lelépek a fszba innen ti meg legyetek boldogok a saját diktatúrátokban azzal az isten fia orbán vityával, de egy szavatok ne legyen, ha majd azért vernek meg, mert nem tapsolsz elég hangosan a vezérnek vagy amikor nem mondhatod el a véleményed, mert bevarrnak valami kamu indokkal ti utolsó proletárok. Ha most sztálin atyuskára lehetne szavazni kérlek tegyétek meg. Akkor legalább hamarabb eltüntetnek titeket gyorsabban a táborokban.


Aki nem megy el szavazni, az is mélységesen nézzen magába és eszébe se jusson elmenni innen, ha már arra is képtelen volt, hogy felemelje a seggét.

2018. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!