Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarfikázás már norma?...

A magyarfikázás már norma? Vagy csak a szőlő savanyú?

Figyelt kérdés

Egyre sűrűbben látom, hogy a magyarok birkák, hülyék, hígagyúak, zombik, meg még hasonló dehonesztáló jelzők, főleg az ellenzéki válaszolgatók részéről.


Nem kellene inkább magukba nézni, hogy miért választják az emberek inkább a Patás Orbánt mint az ő valamelyik kedvencüket?


Nem azért mondom, de ez nem a legjobb módja a szavazatgyűjtésnek.

Egyébként is... Akinek ilyen rossz a véleménye a magyarokról, akkor miért akarja hogy bárki is vezesse őket?


Kertész Ákos legalább elment, és onnan genetikázik.


De aki köztünk él, az mutasson minimális tiszteletet...



10.... 9.... 8.... 7.... 6.... 5....



2018. jan. 31. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Hagyd őket, hadd haljanak meg hülyén. Fikázzanak csak, aztán csodálkoznak, hogy megint buknak....
2018. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

"Egyre sűrűbben látom, hogy a magyarok birkák, hülyék, hígagyúak, zombik, meg még hasonló"


Akkor ezek mit mondanának az osztrákra, a németre meg egyéb ilyen hulladék népekre?

2018. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Kérdésed provokatív!

Jelentettem!

2018. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Ezeknél szinte kötelező.


Ezzel kompenzálják a szánalmas életüket, meg azt, hogy 24/7 az éteren fröcsögnek.


Az helyett inkább magukba néznének, hogy ők legalább akkora hülyék, birkák, ostobák, satöbbik! ;)

2018. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Így van, az ellenzéki magyarok nagyobb birkák, hülyék, hígagyúak és zombik.
2018. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

A magyarok 28-30% a fideszes. Na rájuk mondják szerintem trljes joggal, hogy narancszombik meg birkák.

Szóval nem,, magyarfikázás,, van hanem csak megvetik és lenézik azokat az embereket akik Orbánékra szavaznak. Szerintem teljes joggal, de ez csak az én véleményem.


Szóval ne mosd össze a magyarokat a fideszesekkel.

2018. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

6.


Igen, ez így demokratikus. Megkérdőjelezni bő 2 millió ember magyarságát, mert egy bizonyos pártra szavaz, ők teljesen hülyék, ellentétben veled, aki okos vagy.


Már csak logikus.

2018. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Én is látom a magyarfikázást. Én úgy ítélem meg, hogy már nincs más fegyverük, már mindent ellőttek. Felfedik lassan magukat, befejezik a rejtőzködést, már nem kell magyarnak álcázniuk magukat, aminek a velejárója, hogy fikázzák a magyarságot - a gazdatestet, amelynek parazitaként a vérét szívták.
2018. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
A fidesz szavazók nagy része anyagi előnyt élvez a kormánytól. Egy kulcsos adó családi adó. Csok stb . Ha ezért birkák akkor azok . Érthetetlen is miért nem a Dk-ra szavaznak pl aki mindezt eltörölné. Miért nem a péntárcájuk ellen szavaznak érthetetlen nem?
2018. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek általában birkák, hülyék, hígagyúak és zombik, nem nagyon lehet ezt leszűkíteni a magyarokra.
2018. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!