Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszi még valaki ezt a...

Elhiszi még valaki ezt a Sorosozást?

Figyelt kérdés
A közmédiából folyamatosan ez folyik

2018. febr. 1. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell aggódni, ránézésre 90 körül lehet szóval nincs neki sok hátra, aztán úgy is mindenki elfelejti, a vagyonát meg szépen viszik az örökösök, aztán élnek boldogan nem foglalkoznak vele hogy mit akart az öreg.
2018. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, mindenesetre olyan, mint a "jó" sláger: a fülön megy be és a könyökön jön ki.
2018. febr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
Látod, hogy el, sőt ez a fidesz egyetemleges programja is egyben, a jövőnkre nézve.
2018. febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%

Én Fideszes vagyok, és nem hiszem el. Továbbra sem értem, hogy ez nekik most tényleg bejött? Két dolog szánalmas benne szerintem de nagyon.


1, Soros egész egyszerűen mást mondott a 7 pontos tervében, mint amit a Fidesz állít a reklámjaiban. Elég gát szerintem, hogy az eredeti "tervét" így átírták és lebuktak. És ők még folytatták is ezután!


2, A TV-s reklámjaik is egy séma alapján épülnek fel. Először az volt, hogy a Brüsszeli bürokraták azt követelik, hogy Magyarország változtassa meg bevándorláspolitikáját, majd bekeretezve EZ FELHÁBORÍTÓ. Tehát jön, amitől félni kell majd a nagy szöveg. Sorossal kapcsolatban is 2 szinte ugyanilyen reklám volt. A ne hagyjuk, hogy soros nevessen a végénben: Támogatja az illegális bevándorlók betelepítését és felszámolná a határokat. EZ FELHÁBORÍTÓ. Később: Soros György szerint ezt a kerítést le kell bontani és további milliókat kell betelepíteni Afrikából és a Közel-Keletről EZ VESZÉLYES. Egyértelmű félelemkeltés.


Komolyan félek, hogy belebuknak ebbe a rettenetbe, bár szerintem nem emiatt szavaznak rájuk leginkább.

2018. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7%
#8: Pedig a fideszednek nagyon tetszene ha teljesen el lehetne hallgatni az igazságot.
2018. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!