Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az a politikus, akire...

Melyik az a politikus, akire büszke vagy?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, akit bátran felvállalsz idegen népek előtt, mintegy szellemi közösséget vállalva vele.


Az akire azt mondod, na ez egy olyan magyar mint én pl...


2018. febr. 22. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Pl Pokorni Zoltánt normálisnak tartom. Be mert szólni saját pártjának még ha félre is tették érte.
2018. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Széchenyi István, Kossuth Lajos, Deák Ferenc, Batthyány Lajos.
2018. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék politikusra büszke? Tegye a dolgát, ezért fizetik, ezért akart politikus lenni (a maiak nem ezért, mindössze a pénzért).


Szellemi közösséget nem "vállalok". Nekem van egy elvrendszerem. Van másnak is. Összehasonlítom. Vagy fő áramlatában egyezik, vagy nem. Akivel egyezik, azzal tudok együttműködni. Akivel nem, azzal nem tudok.


A mai politikai közegben egyébként nem lehet azt elérni, amit szeretnél. Az a politikus, akire vélhetően gondolsz (vagy szeretnél gondolni), vagy nem látható, mert nem engedik, vagy megváltozik. Döntenie kell, tisztességesen akarja elérni céljait, vagy nem tisztességes legalább addig, míg a tisztesség lehetőségét meg nem teremti.

Talán éppen azért nincsenek politikai ambícióim, mert tudom, amilyen áron lehetne, azt "nem fizetem meg". Szokták mondani: van az a pénz, amiért bármit... - én inkább azt mondom, van az az ember, aki bármit semmiért se.

2018. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Kuncze Gábor
2018. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!