Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy a kormány...

Támogatnátok, hogy a kormány anyagilag támogassa a cosplayereket és rendezvényeiket?

Figyelt kérdés

A cosplay egy Amerikában indult műfaj, az önkifejezés egyik remek formája. A cosplayerek a saját kezüleg készített jelmezeikben pózolnak ezeken a rangos rendezvényeken. Jelmezeiket többnyire képregény hősök, filmszereplők, videójáték karakterek ihletik. Remek módja ez az önkifejezésnek és a kreativitás kibontakoztatásának. Magyarországon is vannak pár éve ilyen cosplay rendezvények, de az állam nem támogatja őket sajnos. Egy komolyabb ilyen jelmez elkészítése pedig gyakran többszézezer forintba is kerülhet.


Videó egy cosplay eseményről: https://www.youtube.com/watch?v=5O1_nAAARW0



2018. febr. 22. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szexuális segédeszközök gyártását kéne támogatni, sőt mindenkinek adni egyet.
2018. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állam? Minek? Ez egy hobbi, a részvétel önkéntes, a rendezvényeket meg általában szponzorok szokták támogatni.
2018. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hobbi, felesleges és butaság lenne támogatnia a kormánynak.

Mondom ezt úgy, hogy minden vágyam kimenni a Comic Con-ra.

2018. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Magyarországon ez kiemelt fontosságú ügy, elvégre már minden más csudijó.
2018. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem, az én adómból ilyet ne támogassanak. Nem kell mindnei magánhobbiját az állmnak támogatni, főleg azt nem, hogy épp Miki egérnek van kedve öltözni. Én inkább azt szeretném, hogy minél kevesebb ilyen marhaság kapjon állami támogatást, az én hobbitevékenységemt sem támogatja senki, nem is várom el.
2018. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ennek valami haszna? nincs akkor meg minek költeni ilyen marhaságra támogatást. Ez egy hobbi nem sport
2018. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dymo ***** válasza:
Ez hobbi. Mi köze hozzá az államnak?
2018. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező egy kicsit nagyon elvagy tévedve, mert:

1 Japánból indult ott van kultusza

2 Néhol néhányan már betegesen túltolják

3 Évente 1-szer farsang során M.o.-n is láthatod

4 Támogatásra ott vannak a szponzorok

5 Ha erre vágysz menj el a Mondoconra ott kiélheted magad

2018. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Imádom a cosplayezést. Én is csináltam régen, idővel ha helyre jönnek a dolgaim ismételten belevágok. De hogy állam támogassa az nonszensz.

Ez ugyan olyan hobbi mint bármi más. Miért fizessük az adófizetők pénzéből? És ha ezt álljuk akkor a tuning autókat is fizetni kéne, a drága horgászbotokat, a modellrepülőzést, és minden mást ami az emberek eszébe jut.

Nem. Ha valakinek ez a hobbija akkor keresse csak meg rá a pénzt, ne másokkal fizettessük már ki a szórakozásunk. Eszem megáll...

2018. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!