Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Vona Gábor sikeres...

Szerinted Vona Gábor sikeres politikus vagy az lesz valamikor?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem inkább törekedjen arra, hogy jó politikus legyen, mint sikeres. A sikeres politikusuk nem mindegyike a teljes közjóért tevékenykedő jó politikus.
2018. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ha lenne egy pártom, ami 15-20%-ot kap a választásokon, sikeresnek tartanám magam eléggé.
2018. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

A jobbik annak a politikának köszönheti azt, ahol jelenleg van, amit a korábban folytatott.

A jelenlegi politikájukat kíváncsi leszek, mennyien díjazzák majd, azt viszont áprilisban tudjuk meg.

2018. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha Allah elég hosszúra növesztette a szakállát, csak akkor.
2018. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Volt egy esélye, de elszalasztotta, már leszálló ágban van.
2018. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Hat, úgy tűnik most nincs jó passzban. Mondjuk, a radikalizmusból, nagyjából kihozták amit lehet, alighanem ezért próbálkozott a néppártosodással. Az viszont egyelőre nem nagyon jött be.
2018. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, csak még kikell halnia a nyugdíjas kumunistáknak, akik úgymond bűnszervezet tagjai a politikában. Korrupcióró.
2018. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Sikeres, jóképű, épeszű és kiváló ember. Ha nem nyer, akkor sem fog lemondani!!!!!!! Mindenesetre hajrá Jobbik!


Viszont a fidesz, ha nyer is, akkor az a nyugdíjasok miatt, hiszen őket megvették kilóra. Csak a vén k**a nem gondol bele abba, hogy ha a fideszre szavaz, akkor saját magával cseszik ki. Nem, nem azért mert a fidesz jelent rá veszélyt. Ha nyer a fidesz, rengetegen fogják itt hagyni az országot, pl Én is. Akkor nem lesz, aki kiszolgálja őt a boltban, kenyeret süssön neki, vezesse a vonatot, vagy megmentse a szaros életét a kórházban. De mondok egy egyszerűbb példát: nem lesz, aki kiássa a sírját! Na bumm....

2018. febr. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Nem minden prolit várnak külföldön tárt karokkal, csak mondom. Az, hogy én a villamosmérnök diplomámmal és perfekt nyelvtudásommal kint vagyok Németországban az egy dolog... De a többi úgy beég vagy hazazavarják, mint a huzat. A megnyilvánulásod alapján sanszos, hogy rád is ez a sors várna, mert nem az intelligens emberek közé tartozol. Eladók itt is vannak dögivel és pékek is....A jó orvosok meg már rég nincsenek otthon....
2018. febr. 26. 08:06
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon aranyos vagy. Vicces, hogy valaki írása alapján el tudod dönteni, hogy ő intelligens e vagy sem. Nekem is diplomám van haver, csak nekem nem villamos mérnök... Én kicsit többet tanultam, mint te, boncmester a hivatásom, de jelenleg nem ebben dolgozom.


És szeretném, ha nem ítélnél első látásra, már ha az értelmi képességeid engedik ezt neked.


A Jobbik pedig nem fog cigányokat ölni, ettől nem kell félni. De nekik nem lesz ,,csáládi pótléék', ha a kölök nem jár a majomképzőbe. Nem lesz segíly meg adomány, ha nem érdemlik meg. Tehát ha nem dolgoznak.


Óriási változások lesznek.


Engem napi szinten hívnak a kórházak, hogy de miért nem megyek oda, mert ilyen olyan jó lenne. Van, ahol ingyen kocsit biztosítanának, csak menjek. De az tuti, hogy Én többé egy magyart se piszkálok meg még bottal se. Pedig 300 felett kaptam.


A Te írásod alapján, amin meg sem lepődök hisz villamos mérnök vagy, egy tuskó beképzelt alak lehetsz, aki retkesen mocskosan néz ki munka végére. Én viszont koszos munkát nem végzek!!!!!! nem!

2018. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!