Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha választások után az ellenzé...

Gál Zoé kérdése:

Ha választások után az ellenzékiek fogják magukat és elköltöznek az országból, az a Fidesz további erősödését vonja majd maga után?

Figyelt kérdés

A Fidesz nyer ---> A fideszes örül ---> marad.

Az ellenzéki szomorú ---> lelép.

---> Még több fideszes lesz a következő választásokra. ---> 2022-ben 80%-os fideszes többség lesz a parlamentben.



2018. febr. 24. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Rossz a logika, ugyanis határon túlról is tudnak az elvándorolt "ellenzékiek" szavazni, ha akarnak.
2018. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
voltmár
2018. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy költöznek el. Aki menni akar az megy . Le se xarja a politikát. Vagy te azt hiszed ha az ellenzék nyer másnaptól nyugati pérek lesznek? Ha 20 éves lennék én is mennék ha semmim se lenne. De mikor 20 -éves voltam még nem igen lehetett vagyis nehezebben. Most 40 -hez közel meg már nem akarok.
2018. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
De ált nem akarnak, legalábbis az állítólag százezres nagyságrendű londoni magyarokból olyan 4 ezren szavaznak Londonban. Na jó, ebből is látszik, hogy a londoni magyarok számával kapcsolatos blöffök semmit nem érnek.
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Külföldön csak a követségeken szavazhatnak, de ki tudja, hogy fognak e utazni sok kilométert csak azért, hogy leadjanak egy szavazatot. Szerintem nem.
2018. febr. 24. 21:36
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem veszik a fáradtságot a szavazásra, nem is igazán érdeklő őket, hogy ki fog nyerni, milyen többség lesz. Akkor meg már nem mindegy nekik, hogy hány %-os többség lesz?
2018. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

láttam én már cifra dolgokat, pl volt aki a 2010-es választások után kijelentette h ezután nem tekinti magát etnikailag magyarnak


itt a politika rovatban is sokan sírnak h menekülniük kell a "diktatúrából" meg nem szül gyereket Orbánnak, inkább gyermektelen lesz :D


akit ilyen szinten befolyásol a politika az selejt életképtelen, normális embernél nem váltott ki ilyen reakciót sem a Gyurcsány vagy bármilyen kormány

2018. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Az igazi kérdés az, hogy az ország mennyire fogja bírni az elvándorlásukat.

Egy csomó dolgozóból már most sincs elég. Nincs elég ápoló, orvos, stb.

Kedden kerestem autószerelőt és legközelebb csak március végére tudott betáblázni, mert addig elfoglalt.

2018. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Az elvándorlás az összes kelet-európai államot érinti Lengyelországtól Romániáig. Ennek semmi köze nincs a politikához.
2018. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

"Az elvándorlás az összes kelet-európai államot érinti Lengyelországtól Romániáig. Ennek semmi köze nincs a politikához."


Az nem jut eszedbe, hogy igenis van köze a politikához?

Ugyanúgy Lengyelországtól Romániáig, mindenhol.

2018. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!