Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz megtartva tv-s...

Mikor lesz megtartva tv-s pártelnökök vitája? Lesz külön Orbán-Vona vita?

Figyelt kérdés

Szokás, hogy a kélt legerősebb pártelnök összemérje erejét, ütköztesse véleményét. Ezzel a nem a pártok, pártelnökök nyernek, hanem a választók.

Mit tudtok, mikorra várható ilyen vita? Lesz-e egyáltalán? Nagy róla a hallgatás kormány részről.

A számtalan fideszes korrupciós botránynak lehet köze ahhoz, ha Viktor nem mer kiállni?



2018. febr. 26. 08:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen logikus, hogy nem akar kiállni. A múltkori vitája után veszített. Tanult a hibáiból és nem áll ki. Jelenleg szurkolok a Fidesznek és szurkolok Orbán Viktor miniszterelnök úrnak.
2018. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Utolsó neked ezért fizetnek? Istenítsd csak a vezéred :)
2018. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező kiállnia neki senkivel.


Parlamentben köteles havi 1 alkalommal megjelennie, de tessék itt egy Magyar miniszerelnök (Orbán Viktor) vitája.


" hát ő mélyen tisztelt elnökúr tisztelt képviselőtársam ő... Boldog karácsonyt!"

https://www.youtube.com/watch?v=VBnH7FCdaA0

2018. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13

az nem lehet, hogy a miniszterelnök úr azért adta ezt a választ, mert nem akart belemenni a részletekbe? Más képviselővel is megesik, hogy körözött bűnözőkkel üzletel. Más is lop. Nem lehet, hogy csak a képviselő asszony irigy és savanyú a szőlő?

Nem lehet, hogy az van esetleg mögötte, hogy más is lopna és akkor inkább Orbán Viktor, Tiborcz, Andy Vaja, Habony, Rogán, Mészáros, Garancsi, Lázár urak erősödjenek?

2018. febr. 27. 09:04
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

"Utolsó neked ezért fizetnek? Istenítsd csak a vezéred :)"


nem fizettek. Nem a vezérem.

2018. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem fizettek. Nem a vezérem.*
2018. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%

"Nem mer azorán kiállni senkivel mert tudja hogy hamar a fejére olvassák a bűneit."


Hát ez az...


Szinte biztos, hogy szó sem lenne politkiai vitáról, csak egy nyilvános lehetőségről, hogy személyesen Orbánnak lehet címezni a fröcsögést, ami az ellenzéki médiában elhangzik.

ENNEK semmi értelme.


Ha lenne valami program, amit esetleg lenne értelme megvitatni, nem lenne akadálya.

De hát az ellenzéknek csak egy programpontja van : KORMÁNYBUKTATÁS.


De hogy UTÁNA mi lesz, arról nagyon mélységesen hallgatnak.


És nyilván nem véletlenül.

2018. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"más is lopna és akkor inkább Orbán Viktor, Tiborcz, Andy Vaja, Habony, Rogán, Mészáros, Garancsi, Lázár urak erősödjenek?"


13# vagyok.

Igazad van, lehet savanyú a szőlő, de akkor már legyen ezért verseny.

A Fidesznek volt 8 éve formálnia ezt az országot.

Sikerült jó irányba formálni?

Nem.(sajnos)

Akkor most adjunk másnak lehetőséget, akik még nem voltak (LMP, Momentum, Jobbik, vagy kinek ki…). Benne van, rosszabbak lehetnek, de ha a Fidesz marad jobb nem lesz.

És én amondó vagyok, ha rosszabb is lesz a Fideszben lévő politikusok a vereség révén felállhatnak Orbán mellől.

Nem csak Vitya létezik, vannak ott rajta kívül jó politikusok, csak ők elég vert helyzetben vannak, mivel tuti nem adja ki Viktor a hatalmat a kezéből.

Nem szeretnék belemenni mélyebben, de én 2014-es választásokon a Fideszre szavaztam.

Tudtam előre, hogy megbánom, viszont álmaimban nem gondoltam volna, hogy a Fidesz egy diktatúrát akar kiépíteni. (én legalábbis nem láttam előre)

Volt egy szavazás Brüsszel ellen a migránsok miatt, ami egyébként alkotmányellenes volt, de sebaj.

Az emberek 96% egyetértett a kormánnyal, hogy döntsük el mi, ki jöhet be az országba.


A Fidesz ez után olyan plakátkampányt indított az országba, mint ha nem lett volna nekik egyértelmű (Fidesznek), hogy senki se akarja beengedni a migránsokat ebbe a "k**va országba"(Ferike).

Ráadásul most derült ki, hogy 1300 embert be is engedtek és igazából csak azért, hogy az EU ne vonjon meg támogatást tőlünk, mert akkor meg kevesebbet tudna „lopni”.


Úgyhogy vitára Vityától ne számíts.(meg semmi egyéb jóra)

Sajna ilyen ez az ország régen se volt jobb, változtatni kell rajta és kész.

Egyébként jó látni, hogy sok normális hozzászólás is van.

Nem úgy, mint a parlamentben.

2018. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#17


"Szinte biztos, hogy szó sem lenne politkiai vitáról, csak egy nyilvános lehetőségről, hogy személyesen Orbánnak lehet címezni a fröcsögést, ami az ellenzéki médiában elhangzik.

ENNEK semmi értelme."


Miért, annak van értelme hogy csak kijelölt Origós, és egyéb kormányközeli "újságírók" tehetnek fel seggnyalós kérdéseket Orbán Viktornak?

Még a parlamentben sem válaszol (Boldog karácsonyt!)


Programjuk is annyiból áll hogy Stop Soros meg Brüsszel

2018. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

13# vagyok

Csak annyit szerertnék, hogy most találtam egy videót.


2:30-tól érdemes megnézni azt a hátralévő fél percet.


Konkrétan 4 médiumnak adott kosarat a Fidesz alelnöke.


Úgyhogy nem csak Viktorka műveli ezt, de ha van is "vita" külső-belső okokkal indokolják, hogy miért nem válaszolnak.(Soros, Simicska, Brüsszel)


[link]

2018. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!