Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMP is hajlandó összefogni az...

LMP is hajlandó összefogni az ellenzékel, igy már lehet esélyük leváltani a fideszt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
nem, tul kesö
2018. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

és az emberek hajlandóak lennének összefogni? :D mert a gond itt van.

hiába vagy LMP-s szavazó, ha DK-val meg Gyurcsánnyal közösen már halott ügynek látszik az egész.


elméletnek mondjuk így ahogy van, jó, arra hogy leváltsák a fideszt. de ezen kívül mire jó, mert kormányozni biztos nem...


sokan gondolják, hogy azok a birkák, akik a fideszre szavaznak, de valójában azok is azok, akik szerint az áprilisi választás egyetlen tétje a kormányváltás...az, hogy utána hogy működik az ország, tökmind1, lényeg, hogy a fidesz koppanjon...:D szép jövő...

2018. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Majd ird már le ezt akkor a facebookon is az új polgármester kommentjei közé.
2018. febr. 26. 19:18
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 19:17


Nem vagyok LMP-s szavazó

2018. febr. 26. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
nem úgy írtam, hanem csak egy példát. aki kifejezetten egy párttal szimpatizál, vagy legalábbis egy dologban biztos, hogy ahol Gyurcsány ott van, azoktól minél távolabb tartaná magát, akkor az már egyből nem fog oda szavazni, akármennyire is ott vannak azok is, akikre esetleg szavazott volna.
2018. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

19:24


"Gyurcsány ott van"


Miért Orbán mitöl jobb? Ő nem hazudik lop és csal?

2018. febr. 26. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:

nem mondtam hogy jobb, ezért majd szavaz egy 3. kispártra, aki se nem a fidesz, se nem a nagy ellenzéki összefogás. máris elveszett egy szavazat.

és hány ilyen ember lehet vajon.


lehet, hogy néhány bizonytalan embernek, akinek tényleg az a tétje a választásnak, hogy bármit, csak a fideszt ne, azok szavaznának, de cserébe meg egy csomó, párthű szimpatizánst el lehetne azért veszíteni, mert olyanokkal fognak össze, akiket elvből elutasítanak.

2018. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2018. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A jó édes ***** válasza:
Nem, ha 13%-hoz hozzáadsz 6%-t (erős túlbecslések), az még mindig csak 19%. Szomorú matematikai tény, de ez a teljes országgyűlési populációnak még mindig csak alig egyötöd része, a másik 81%-on meg olyan pártok osztoznak, akik nem ellenzéki összeofogósdit játszanak. Merthogy egyébként ennek a szavazásnak az volna ám a becsületes neve, hogy "Országgyűlési választások", s nem az, hogy "Váltsuk le a FIDESZ-t szavazást", "Fogjunk össze a Zorbán ellen voksolás" vagy "Ki tud szebb koalíciót csinálni verseny".
2018. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát, szerintem nem. Ami hódmezővásárhelyi "szinten" működött, az szerintem országos szinten, nem fog menni.
2018. febr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!