Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen elvek alapján kormányoz...

Milyen elvek alapján kormányozna az "összefogott" ellenzék, ha az összefogáshoz fel kellett adniuk alapvető elveiket a hatalomért?

Figyelt kérdés

Szinte minden variációban elhangzott hogy ki kivel BIZTOSAN nem fog szóba állni, de most azért mégis.


De mi lesz az erdő irány? Ki fogja az új kormány irányát megszabni?


És mi lesz azokkal a szavazókkal, akik szilárd elvek alapján szavaznának egyes pártokra?


Röviden: Mit várhat az egyszeri szavaó egy esetleges kormányváltás után?



2018. febr. 27. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Jelenlegi ellenzék elég elvtelen ahhoz, hogy a hatalomért minden elvét feladja. 😁"


Nem ő lesz az első.

2018. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Jelenlegi ellenzék elég elvtelen ahhoz, hogy a hatalomért minden elvét feladja."


Az elvtelenségről annyit hogy orbán és a fidesz mutatta be ebben a műfajban a legnagyobb alakítást.


Én a te helyedben az elvtelenség kapcsán mélyen halgatnék.


https://www.youtube.com/watch?v=pHqt-Rop2O0

2018. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"A gazdaság fejlesztésre fognak koncentrálni 99 százalékban és csak egy százalékban a politikára. az egy százalékba a korrupció felszámolása a kisjövedelműek felzárkóztatása és a külpolitika lesz csak."


Ezt mire alapozod?


Tekintve, hogy olyanok lesznek vezető pozícióban, mint Gyurcsány, aki már "bizonyított", meg Vona, aki bejárta a spektrumot a Szürke farkasoktól a Spinóza házig...


Miből gondolod, hogy az ellenzéki koalíció bármennyire is jobb lenne?

Sőt, rájuk nagyobb befolyással vannak a külföldi érdekcsoportok...

2018. febr. 27. 15:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Akikről te azt mondod hogy leszerepeltek azok biztos hogy tanultak a hibáikból és azzal is tisztába vannak hogy nem hibázhatnak mégegyszer mert ha igen akkor végleg eltünnek a süjesztőbe, ezért én adok nekik egy esélyt és rájuk szavazok mert még így is kissebb az esélye az ország szétlopásának mint ha a fidesz marad. A leszerepeltek az én olvasatomba azt jelenti hogy orbán és a fidesz leszerepelt, hazug tolvaj harácsoló banda.

A szakmai felkészültségükről és a terveikről már ne is beszéljünk.

2018. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14 "azzal is tisztába vannak hogy nem hibázhatnak mégegyszer mert ha igen akkor végleg eltünnek a süjesztőbe"


Ja...


De azért még egyszer telelopják magukat, mert már megint VAN mibűűű...


Az államháztartás rendben van, a GDP növekszik a fizetésekkel együtt...


Naná, hogy egyre vonzóbb a hatalomba kerülni...

A külföldi spekulánsok is tűkön ülnek, hogy újra zsebre tegyék a 300 milliárdos "tervezett" veszteséget az MNB-ben... Ők nyilván imádni fogják Gyurcsányékat !!!

2018. febr. 27. 16:00
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már leírtam erről a véleményem.
2018. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!