Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megéri Orbán...

Szerintetek megéri Orbán Viktor győzelmére fogadni nagyobb összegben 1,1-es szorzóval?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha olyan helyen fogadsz, ami biztosan meg fogja neked adni a nyereményt (tehát nem ilyen "Béla, fogadjunk!"-típusú), akkor a mai közvéleménykutatások és az ellenzék együtt nem működése alapján megéri.


Bár a 2/3-ad nem fogadnék személy szerint, de az 50%-nál nagyobb mandátum arányra viszont igen.

2018. márc. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Úriember biztosra nem fogad.
2018. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Én azért vigyázznék. Hódmezővásárhely is kiesett egy 4 milliárdos csontváz, meg a miskolci rómakat lemigránsozták.

Még két hét és Fidesz saját magát csinálja ki.

2018. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor fogadok Vonára 9-es szorzóért. :)
2018. márc. 3. 09:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Most tettem ki egy ilyen kérdést, aztán látom, hogy te már hamarabb kiírtad. Viszont én 1,15-öt olvastam. :)
2018. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
A fidesz nekem szimpatikus volt nagyon is. De már kezd kicsit sok lenni hogy h*lyére vesznek migránsoznak amikor migránst nem is látok, viszont két hete kórházban voltam és attól rettegtem nehogy elkapjak valami fertőzést. Még gyógyszert se adtak hanem azt is nekem kellett bevinni. Az étel pedig moslék volt. Valahogy nincs pénz az eüben. Az életemet féltem mert már lassan nincs magyarországon orvos. Orbán azért h*lyének ne nézzen ennyire!
2018. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet valahol erre fogadni?
2018. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pegazus001 ***** válasza:
100%
Ne fogadj Orbánra ! 8000 ember kérdeztek meg csak 17 % szavazott rájuk ! Mellesleg vásárhely is elgondolkodtató!
2018. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Orbánék az elmúlt években úgy megszedték magukat hogy nem bánják már azt se ha veszítenek. Úgyhogy én nem mernék teljes bizalommal rájuk fogadni.
2018. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!