Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdélyi magyarok is bedőltek...

Erdélyi magyarok is bedőltek a migránsozó kormánypropagandának?

Figyelt kérdés
Több erdélyi magyart is hallottam úgy nyilatkozni hogy szerintük ha nem a Fidesz nyeri a választást, második trianon lesz Magyarországon.

2018. márc. 9. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez a hülyeség? MÁSODIK
2018. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

Unalmas mar hogy kintrol adjak a nagy magyart.... trianon lassan 100 eve volt, a nostani generacio mar romaniaba szuletett, sot az elozo is ... aki olyan nagy magyar mar at jott es itt lakik....

A tobbi meg csak elvezkedik, fontosnak erzi magat, vagy rosszindulatbol kicseszhet massal....

Ugyanez ukrajna, +penz jol jon... lehet minket fejni, igy persze higy arra szavaz aki ad megveszi....

2018. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Szóval: MÁSODIK Trianon? Még elcsatolnak tőlünk országrészeket? Vagy mi? A másik: ne szavazzanak már olyanok, akik még életükben nem is JÁRTAK Magyarországon (na jó, ezért lehet, hogy most kapok)!
2018. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Úgy értik a második trianont hogy ha nem a Fidesz nyeri a választásokat akkor a többi párt millió szám engedi be a migránsokat aki aztán maguknak követelik és megkapják Magyarország egyrészét. Ezen én csak nevetek, de úgy látszik sokan komolyan elhiszik ezt.
2018. márc. 9. 10:16
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Igen, be.

Ott leginkább a fideszes közmédiából tájékozódnak.


Látható is:

[link]

[link]

2018. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Bírom, hogy ilyenek miatt aggódnak, hogy területeket követelnének a menekültek maguknak Magyarországtól, miközben a Fideszes és Jobbikos szimpatizánsok fújják éve óta, hogy B-A-Z megyét adjuk oda külön országként a cigányoknak.
2018. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Az erdélyi magyarokat szerinted hol érdekli a migránsozó propaganda?! Egy erdélyi embert miért érdekelne, hogy Magyarországra betelepítenek menekülteket vagy sem?


Itt szimplán elvi kérdésről van szó. A fidesztől szavazati jogot kaptak, a baloldal pedig nem akart nekik adni és most vannak az ellenzékben, akik elvennék tőlük. Ezek után semmi meglepő nincs abban, hogy a fideszre szavaznak. Tőlem távol áll a kormánypártunk, de az ő szempontjukból teljesen megértem ,hogy rájuk voksolnak.


(Megjegyzem, én biztos nem adtam volna szavazati jogot nekik, de ha már ez megvan, akkor ugyanolyan baromság lenne elvenni tőlük)

2018. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Aki Erdélyi Magyar, es valódi Magyar annak van esze és szíve az nem megy el szavazni egy másik ország választásába! A többi csak humbuk, kicseszés!
2018. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem dőltek be. Csak nem felejtik el, hogy ők a huszonhárom millió román, aki elveszi a munkátokat!

Ha akkor nincs a gyalázatos gyűlöletkampányotok, most nem a fidesz nevéhez kötődne a nemzetegyesítés.

Ilyen egyszerű lett volna. Helyette mi van? Most is megy az uszítás és gyűlölködés. Elástátok magatokat, és ha nem változtattok ezen, csak még rosszabb lesz!

2018. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
9#es akkor kibaxasbol fideszre szavazol....
2018. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!