Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor hogy lehet...

Orbán Viktor hogy lehet hiteles, úgy hogy egyik ellenzéki politikussal sem áll ki vitára?

Figyelt kérdés
Gyanítom az a baj hogy még a Gyurcsány is megalázta vitában: https://www.youtube.com/watch?v=CtI5fp5kVY4 , mert (szerintem) Orbán is tudja hogy még a legalapvetőbb dolgokban is hazudnak. Hazugsággal nyernek választást, hazugságban éltetik az összes választójukat.

2018. márc. 12. 06:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Vannak fontosabb dolgai is.
2018. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Egy politikusnak nem hitelesnek kell lennie, hanem ANNAK KELL LÁTSZÓDNIA.

Ez pedig hívei IQ-jától függ.

2018. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Én sem állnék ki, ha nincs méltó ellenfél. Ilyen vita akkor szokott lenni, amikor van két nagy, hasonló támogatottságú párt, egy-egy kompetns listvezetővel. Ettől most messze vagyunk.
2018. márc. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy nem tud már önállóan beszélni, előre megírt szövegeket mond már csak fel folyamatosan, emiatt esélytelen, hogy elengednék egy vitára, ahol folyamatosan kellemetlen kérdésekre kellene válaszolnia.
2018. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, hogy az ország tele van kisebbségi-komplexusos, neurotikus óvodásokkal, akik szerelmesek apuciba és minden álmuk, hogy egyszer majd kezet foghatnak vele vagy kapnak tőle baseball sapkát.

Hát így. Ilyenek ezek a szekták...

2018. márc. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Hacsak ezért lenne hiteltelen Orbán!

Nyilván ez az igazi ok, de nem csak ez. Vitát azért is kerüli, mert a Fidesz-vallásosoknak az istene maga Orbán, és egy isten nem vitatkozik, pláne nem teszi ki magát annak, hogy nyilvánosan számonkérjék, szembesítsék bűneivel és tévedéseivel. Vagyis egy vitával egy illúziót rombol le, akármilyen a vita kimenetele, bár amúgy is nagy eséllyel rossz lenne. Amúgy már maga Orbán is megkopott, közel sem olyan karizmatikus, mint régen.

2018. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Alain Delon ***** válasza:
82%
Már aki előtt hiteles!
2018. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Mert a Fidesz programja kb. annyi, hogy állítsuk meg Brüsszelt/Sorost/ENSZ-t. Ráadásul most kiderül, hogy titkokban migránsokat simogatnak és fogadnak be.


Orbán Viktor nem szeret vitázni

2018. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

"Amúgy már maga Orbán is megkopott, közel sem olyan karizmatikus, mint régen."


Hát, nem tudom, én régen sem találtam annak. Már akkor is csak egy nagypofájú tahó volt. Bár elhiszem, hogy ez sokaknak imponál kishazánkban.


[link]


Rendesen odataszigálják a szerencsétlent, bazz.

"Egy Himnuszt énekejjünk má!"

2018. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Orbán már régóta nem hiteles.

Az, hogy nem áll ki egy nyilvános vitára, az nem a nagyságát, hanem a gyávaságát, és a gyengeségét igazolja!

2018. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!