Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire kellene szavazni?

Kire kellene szavazni?

Figyelt kérdés

Fidesz lop

Jobbik hazudik össze vissza

MSZP leszerepelt

Lmp szintén populista

A kis baloldali hordák meg szintén full hülyének nézik az embert az ingyen vízzel meg alapjövedelemmel.


2018. márc. 13. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
A Fidesz lop, de legalább nekünk is jut. Szóval Fidesz!
2018. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Amúgy tény h a Fidesz a legkisebb rossz.
2018. márc. 13. 18:14
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Jobbik a legkisebb rossz. Igaz, hogy hazudik, de legalább nem korrupt. És ha hazudik is, mi van akkor? Még ha csak a 10%-át tudná megvalósítani annak amit ígér, és nem nyúlná le az EU-s meg közpénzeket, már azzal is rengeteget lépnénk előre.
2018. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.

Abban igazad van végülis hogy "csak" hazudnak.


Viszont ez nem tetszik, hogy össze-vissza forgolódnak, cukisodnak stb.

Mi lesz, ha hatalmon lesznek?

Most visszagondolva Vitya ellenzéki szerepére, már akkor látszott, hogy bajban leszünk.

2018. márc. 13. 18:29
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

"Még ha csak a 10%-át tudná megvalósítani annak amit ígér, és nem nyúlná le az EU-s meg közpénzeket, már azzal is rengeteget lépnénk előre."


Az MSZP óta már nem tudják az ígéreteket komolyan venni a magyarok.

2018. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus fideszes vagy kérdező, aki mentegeti magát talán még önmaga előtt is amiért még mindig a korrupciót támogatja és a fideszre szavaz. "Dehát nincs jobb, hát én most mit tegyek, nem tudok másra szavazni, hajajaj!" Mindenki átlát ezen hidd el. Az emberek megítélnek.
2018. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó és akkor kire kellene?
2018. márc. 13. 18:58
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
A Jobbikra természetesen. Nem azért mert én Jobbikos vagyok, irtózok a pártoktól, nem ismerem a pártszimpátia érzését sem. De aki azt mondja, hogy tartsunk hatalmon egy velejéig korrupt, erkölcstelen pártot ahelyett, hogy adjunk végre legalább 4 évet valakinek aki nem a Fidesz vagy az MSZP, hát az nekem több szempontból is gyanús. Amúgy én az Együttre szavazok majd, engem nem érdekel, hogy balosok, csak az, hogy a korrupció üldüzésében már bizonyítottak. Nem tudom milyenek lesznek, de nem Fidesz és nem MSZP, ez a lényeg, esélyt kapnak. Ha nem tetszenek le kell őket is váltani! Nem itt ücsörögni a trágyában az idők végezetéig, mikor lehetőséged van 4 évente tenni a szar ellen valamit.
2018. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Aki hazudik az lop is...(amint alkalma nyílik rá...)
2018. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tájékozódj kérdező! Ezt itt neked senki nem fogja megmondani, vagyis mindenki mást fog mondani és a végén jól összezavarodsz és ugyanott leszel, mint amikor a kérdést kiírtad.


Én csak egyet tudok neked javasolni: ne maradj otthon!

2018. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!