Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kósát csak úgy megbízza...

Kósát csak úgy megbízza valaki 1300 Milliárd kezelésével?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolom nagyon megbízható ember, ha ennyit rábíznak.



2018. márc. 13. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a Lajcsi nagyon megbízható embör.
2018. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha igaz az ügy akkor az évszázad csalása is lehet, ha Kósa magyarázata az igaz akkor szimplán egy idióta a miniszter úr.
2018. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Akinek ennyi pénze van,az biztos hogy nem Kósához fordul,hanem inkább öngyilkos lessz..
2018. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:22


"évszázad csalása"


Amiért szintén nem jár semmi..

2018. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha nekem sok pénzem lenne és befektetési tanácsra lenne szükségem Kósa lenne az utolsó akihez mennék. Szerencsétlen olyan hüle hogy az nem is igsz.
2018. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Asszem az alfahirnél raktak már ki egyszer olyan cikket , ami nem volt valós, amúgy én nem tudom, meg ennek most nem néztem utána
2018. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Kupakos Úrra mindenemet rábíznám, a Fidesz tagja, úgyhogy keresztényi és nem lop!
2018. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Erre az ügyre ismét rá lehet mondani, hogy életszerű.

Mit ad isten van egy német nő aki készpénzben (!) örököl több milliárd eurot. Mert a németekre az a jellemző, hogy az ekkora vagyonokat bankszámlán tartják. De egye fene megtörtént. Az Kósa ismerősének a barátjának a haverja úján valahogy a német nő azt gondolja, hogy olyan snájdig gyerek ez az magyar politikus, bízzuk rá az összes pénzt, hiszen a magyar államkötvény a világ legjobb üzlete. Nem kell megkérdezni előtte egyetlen befektetési tanácsadót sem, mert egyértelmű mit kell ilyenkor tenni.

Aki meg nem hiszi az egy Soros bérenc.

2018. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:54


"Szerencsétlen olyan hülye"


Biztos több pénze van mint neked,akkor csak nem annyira hülye..

2018. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%

"Soha semmilyen bankszámla felett nem rendelkezett, egy fillért nem fogadott el - ismételte meg Kósa. Ez a hölgy nem csak engem, hanem számtalan embert becsapott, eljárást is kezdeményeztek ellene."


[link]

2018. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!