Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan Fidesz-es aki...

Van itt olyan Fidesz-es aki szégyelli, hogy Fidesz-es, de az egykulcsos adó miatt muszáj rájuk szavaznia?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk szégyelli azt, amilyen színvonalra jutott a párt, szégyelli a plakátkampányt, szégyelli az egészségügy és oktatás állapotát, szégyelli a stadionépítéseket, szégyelli a korrupciós botrányokat és még sok mindent. De egyszerűen muszáj a Fidesz-re szavaznia, mert azaz egyetlen párt jelenleg a magyar politikában aki egykulcsos adórendszert biztosít, és ő azzal speciel jól jár mert mondjuk magas keresetű. És emiatt nem lenne kedve a progresszív adózáshoz, hogy tőle nagyon %-os SZJA-t vonjanak le, mint mondjuk egy alacsony jövedelmű gyári munkástól például, mert ugye minden ellenzéki párt progresszív adózást vezetne be.


Vannak ilyenek? Vagy esetleg köztetek van ilyen Fidesz szavazó?



2018. márc. 13. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen a legtöbb szavazójuk ez és az ehhez hasonló indokok miatt szavaz a fideszre.
2018. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Sok ilyen szavazót ismertem, de mára a többségük mégis elpártolt a Fidesztől egykulcsos adó ide vagy oda.
2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Fideszes vagyok és nagyon szégyellem magam, hogy nem az ellenzékkel szimpatizálok. Pedig az ellenzék pont azt képviseli ami nekem szívügyem. Tudom, hogy a viselkedésem teljesen irracionális dehát fideszes vagyok.
2018. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Igen, keress vissza a kérdéseknél, havonta mindig van legalább egy kérdező, akinél sok minden a baj, de végül rájön, hogy muszájból a FIDESZ-re kell szavaznia.
2018. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyünk önzőek. Különböző okokból én is jobban járnék ha a fidesz maradna, de másra fogok szavazni hogy ezek tűnjenek el. Igazán félre tehetjük a saját szempontjainkat ha ettől javulhat valami.
2018. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
A fideszesek többsége tudja, hogy a fidesz is lop meg csinál csomó hülyeséget. De szerintük még mindig ez a kisebbik rossz.
2018. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"muszáj" rájuk szavazni

LOL

2018. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

ÉS olyanok vannak akik felveszik a csokot , nyernek pályázaton 20 milliót , új kocsival járnak , ingyen eszik a gyerekük az ovódába, és nem rájuk szavaznak?

Képzeljétek ilyen van!

Meg olyan is van aki egy fillért nem adózik ,egész nap az orvosi ellátáson héderezik , és nem rájuk szavaz.

Ilyen is van.

Meg olyan is akad aki közalkalmazott, az adófizetők pénzéből él, fizetésemelést kap, meg rezsicsökkentéstés egész nap sz@rul csinálja a munkáját kibabrál mindenkivel mert flusztrált, fikázza a kormányt meg az Orbánt és (titokban rájuk szavaz mert tudja hogy muszály :)

2018. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!