Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ellenzéki párt ami...

Van olyan ellenzéki párt ami nem áll össze Gyurcsánnyal meg a többi bukott politikussal? Milyen pártra szavazzak, ha a régieket már nem akarom többé látni?

Figyelt kérdés
beszélnek összefogásról meg h csak együtt sikerülhet, én ebben csak annyit látok, hogy hiába szavazok az LMP-re nem lesz más a politika, mert ezzel bizalmat szavazok Gyurcsánynak stbnek.
2018. márc. 16. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

JOBBIK!

[link]

2018. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Aha a Jobbik.
2018. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
BALLIK!
2018. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetek biztos benne, hogy a Jobbik nem fog koalícióra lépni senkivel, miután rá szavaztam?
2018. márc. 16. 21:34
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Hát akkor nem mész el szavazni, aztán kész. Mit vártok, milyen biztosítékot? Megmondták, hogy nem állnak össze gyurcsánnyal, nem lépnek vissza a javukra, stb. Így is tettek eddig, nem tárgyaltak velük, nem léptek vissza.


Ennél többel nem tudnak "bizonyítani", csak ha majd kormányon lesznek. De ha az nem győzött meg amit mondtak, és hogy eddig azt csinálták amit mondtak, akkor nem tudom mitől lennél biztos benne :D

2018. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De, meggyőz(het), majd visszaolvasom az elmúlt pár nyilatkozatukat. Azért vagyok bizalmatlan, mert sokáig az LMP-ben hittem, de most azzal, hogy közösködnek azokkal, akiket elvileg leváltaniuk kéne, végleg meggyengült a hitem h van bármi értelme is ennek a "színjátéknak".
2018. márc. 16. 21:55
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Imádom, hogy hetekkel a választás előtt valaki még mindig nem érti, hogy ez most lényegtelen, megőrülök....
2018. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
A Jobbikot válaszd. Bennük még van annyi tartás hogy nem állnak össze Gyurcsánnyal. Ha mégis megtennék,sokkal többet veszítenének mint amit nyernek vele.
2018. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Az MKKP, az LMP és a Jobbik is ilyen: sem a bal-, sem a jobboldallal nem álltak össze eddig.


Ugyanakkor szerintem a Jobbik hajlandó lenne a Fidesszel koalíciót kötni adott esetben, míg az LMP és a kétfarkú kutyák valószínűleg senkivel nem tennék ezt meg: előbbi a sajátos politikai credója miatt, utóbbi azért, mert viccpárt.


Az LMP saját soraiból is kivetette gyakorlatilag azokat, akik nyitottak lettek volna a balosokkal összefogni (Karácsony Gergőék épp ezért távoztak belőle). Szerintem a legkövetkezetesebb, legegyenesebb, legtisztességesebb párt.

2018. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

# 10

Az LMP csak egy szlogen sosem volt több annál de Schiffer távozása óta mára már azt a szlogent is elárulták , Ron Werber(másnéven a gyűlölet karmestere) a tanácsadójuk és ez meg is látszik már párton nagyon is

2018. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!