Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a szavazók akik a kisztit...

Azok a szavazók akik a kisztitkár, sorostanonc, liberális internacionálé alelnöke, hűdekeresztény Orbánra szavaznak?

Figyelt kérdés

Hogy mertek kommunistázni? egy kisztitkárra szavaztok

Hogy mertek Sorosozni? egy Soros tanítványra szavaztok

Hogy mertek libsizni? egy liberális internacionálé alelnökére szavaztok

Hogy mertek Allahozni? https://www.youtube.com/watch?v=7mLtNI13J5U&feature=youtu.be


egy muszlimimádóra szavaztok aki 23500 migránst beengedett szavazati jogot adott nekik és még az adófizetők fizessék a CSOK ukat


2018. márc. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Így kell ezt kérdező, számolj le a sok gaz bitang szavazóval!! És mondd, Ó, Bölcsek Bölcse - kire szavazzanak azok a nyomorult emberek, akik életben maradtak a véres leszámolásod után?
2018. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves egyes


Nem tudom cinizmusod okát, főleg nem mondtam semmit de csak nem is utaltam rá kire menjenek szavazni.

Ez egy szimpla kérdés természetesen a fidesz szavazókhoz hogy mért komcsiznak-libsiznek-sorosoznak-migráncssimogatóznak amikor ez mind Orbánra jellemző.


Kifejted te is a véleményed kérlek nem csak idejössz jól leoltani hogy én mért kérdezek olyat amire nem tudsz válaszolni ?

2018. márc. 18. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hazudni, nem vagyok "kedves" neked, hisz lepontoztál és leszidtál. Részemről nem fogok szavazni, mert nincs méltó, akire szavazhatnék. Én megkérdeztem, hogy te kire szavaznál? - láttam hogy nem utaltál rá, nem is az volt a probléma a kérdéseddel.

Felháborított a kérdésed stílusa a "Hogy mertek" gondolatritmussal.

Kifejtettem, megindokoltam, válaszoltam, viszontlátásra.

2018. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés provokatív hangnemben íródott. Hogy mersz provokálni annak tudatában, hogy tiltja az oldal szabályzata?
2018. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves válaszolók, értékelem hogy a kérdésem kérdéseket vet fel bennetek így ösztönözve a gondolkodásra de semmi provokáció nincs benne és szeretném ez úton is leszögezni nem provokációnak szántam


Nem értem hogy mi provokatív benne?

Adolf Hitlert lekommunistáznák megértem hogy megsértődne

Sztálint lefasisztáznák őt is megérteném de azt tényleg nem értem hogy a kormánypárti szavazók hogy merik a többi pártot: kommunistázni, sorosozni, libsizni, allahozni amikor ez mind Orbánra igaz.


A kérdésemre még sajnos nem érkezett érdemi válasz :(

2018. márc. 18. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:

"így ösztönözve a gondolkodásra" - fölényes vagy... miért??

"hogy a kormánypárti szavazók hogy merik a többi pártot"


- miből gondolod, hogy a szavazó emberek teszik ezt???

Ezt MINDEN pártnál a kommunikációs managerek, fizetett tollnokok teszik.


Az emberek meg tanulnak, dolgoznak, küzdenek az élet nehézségeivel, szülnek, nevelnek, haldokolnak, temetnek - és elmennek bedobni egy cetlit valakire, akitől remélik, hogy jól kormányoz majd.

-------

Szeretni kéne az embereket, nem lerohanni "hogy mertek"-kel

--------------


Dunának, Oltnak egy a hangja,

Morajos, halk, halotti hang.

Árpád hazájában jaj annak,

Aki nem úr és nem bitang.


Ady

2018. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy merünk hogy te egy korcs vagy. Hogy miért?

Azért mert apád egy sunnyogó TSZ elnök fia, te pedig ennek az elkényeztetett nárcisztikus semmirekellőnek a buta kölke vagy.

2018. márc. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!