Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban 4 millióan voltak a...

Valóban 4 millióan voltak a békemeneten?

Figyelt kérdés
Soha ennyien nem voltak, mint mondták. 2002-ben egy Orbán beszéden több, mint 2 millióan voltak, mondta be akkor Rákay Philip

2018. márc. 19. 09:29
1 2
 11/17 anonim válasza:
50%
#8 erdekes, egy embertol se hallottam hogy penzt kapott volna, hogy ott legyen nem ertem honnan a budos p#csabol veszitek ezt
2018. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Táncsics és Petőfi miatt biztos nem csődültek oda, feltehetőleg azt sem tudják kik voltak ők, és orbán is inkább megtorlással traktálta őket mint Nagyjainkról tett volna említést...
2018. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Á dehogy, sokkal többen mert még nálunk is mentek az utcánkon pár ezren.
2018. márc. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
21%

:DD

Lehet birkázni, de csak érdekesség képpen jegyezném meg azoknak akik szerint csak alig 200 ezer unatkozó, morcos nyugdíjas volt ott, hogy elég nagyot tévednek.

Én ott voltam és a tömeg több mint fele fiatalokból, egyetemistákból és középkorúakból állt. Fiatal szülők kisgyermekeikkel, babakocsikkal vonultak a tömeggel, baráti társaságok vidám arcait lehetett látni mindenfelé. Mindenki nagyon kedves, vidám és felszabadult volt. ;) :D

A 200ezerhez meg annyit... Mikor a híd pesti végénél jártunk elláttunk a nyugati térig ahol a menet eleje már befordult és a vége még csak akkor ért a híd budai végéhez. Ja és tömve voltunk. :D És azon a hídon szerintem elég sok ember elfér...

Persze tudom, ti jobban tudjátok, hisz ott voltatok. ;)


Viszont nyugi, kb csak 500ezren - 1 millióan lehettünk. :)

2018. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
25%
* Egy fiatal
2018. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

#14: akkor az nem volt nagyobb, mint anno a netadó elleni tüntetés, ott meg kb 150 ezren voltak.


Sok fiatal... igen, azok, akik nem tudnak nyelveket és emiatt még nem mentek külföldre.

Kisgyermekes családok... igen, akik a CSOK miatt fideszesek, egész addig, míg majd nem fogja tudni állam bácsi kifizetni a CSOK-ot, aztán majd néznek.

2018. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%

tegnap 18:28


"Gratulálok, az ön agymosási programja sikeresen lefutott. " továbbá ahhoz, hogy részt vett ilyen marhaságban. amúgy mitől is békemenet? kivel kell békülni? összevesztünk valakivel? :-D

2018. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!