Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért higgyünk a Jobbiknak?

Miért higgyünk a Jobbiknak?

Figyelt kérdés
Azzal kezdtek hogy fúj cigányok, büdös zsidók, Uniós zászlók gyújtogatása, illegális félkatonai szervezetek masíroztatása az utcákon. Olyan szövegeket nyomattak, hogy félő volt, hogy Magyarországot háborúba vezetik (amit én személy szerint abszolút ellenzek). Most meg cuki kampányt folytatnak, és a saját sarukat próbálják rákenni a Fideszre, azért ez elgondolkodtató vélemény szerint.

#háború #Jobbik #náci #fasizmus #képmutatás #cuki kampány #zászló égetés
2018. márc. 20. 12:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
40%

"2010-ben a fszom se akarta megszavazni a fideszt"


Ja, jó.

Akkor nem tudom, hogy lett 2,7 millió szavazatuk.

2018. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
52%
#6: "Én pont azokat a dolgokat tartom a Fidesz hibáinak, amit a Jobbiktól vett át." Mint például a kerítés? Ez érdekes.
2018. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
31%

,,Nem kell egyik pártnak se hinni, de megérdemelne 4 évet már egy olyan párt is, akinek eddig lehetősége se volt bizonyítani."


Volt lehetősége bizonyítani, bizonyítottak is elég szépen Miskolcon és környékén Szegedi Csanád idejében. Akkor inkább Orbán még 32 évig minimum, hogy valaha a Jobbik hatalomra kerüljön (írom ezeket a sorokat úgy, hogy addig a napig amíg nem volt Csanád ámokfutása Jobbik szimpatizánst voltam).

2018. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem tudom, hogy lett 2,7 millió szavazatuk.


2,7 millió a 8 millió szavazóképes emberből, de sok.

A többség nem akarta a fideszt.

2018. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%

Az a fő probléma, hogy a birkáknak semmi megújulásra való hajlamuk nincs. Maradjunk a gyökereknél, mert a fidesz az jó, meg az mszp az jó. De odáig nem jut el az agyuk, hogy lehetne akár jobb is, amihez csak egy olyan pártot kéne megválasztani, akik nem tudtak eddig semmit sem teljesíteni.


De ha nagyon bele akarok menni a részletekbe, az ország elsődleges problémája maga a lakosai. A legtöbb ember nem akar dolgozni. Be vannak regisztrálva a munkaügyibe, ami kirakja őket ide-oda közmunkára, meg tanfolyamra, mellé meg kapják a segélyt ezerrel, aztán a tanfolyam is lószart se ért, mert nem járnak el rá, vagy aki eljár, az meg utána ugyanúgy munkanélküli lesz.

A segélyekből meg többet keres egy olyan cigány, aki sose tanult, mint egy két diplomás magyar.


Ezért nem lehet már sose normális ez az ország, akárki lesz kormányon. Mert sok a cigány, kevés a munkahely, és kevés a dolgozni akaró ember. Mert kényelmesebb a közmunkában maradni, mint a munkaügyi segítségével kimászni belőle.

De aki ezt olvassa jobb ha tudja, hogy közmunka, meg tanfolyamok se lesznek örökké.

2018. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
#11, #14: magamra céloztam te agyhalott...én nem a birkákhoz tartozom, nem említem magamat egy lapon a fideszesekkel
2018. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
75%

#14: hát igen... :( Már ha 4 évvel ezelőtt többen mennek el szavazni, azzal se tettek volna ekkora kárt az országban.

Szomorú ezzel a ténnyel szembenézni, de az ország saját népessége tette ezt önmagával.

És mai napig van, aki sajnos nem tudja felfogni, hogy ha nem megy el szavazni, azzal nem kiveszi a részét a dologból, hanem pont, hogy alátesz azoknak, akik a fideszt leváltanák.

2018. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem, pont nem a kerítésre céloztam, azt jónak tartom, és azt is hogy fellépünk a kvóta ellen. De azt pl. nem hogy ki akarunk lépni az Unióból (bár a Fidesz azt mondja, hogy "nincs olyan körülmény ami miatt ki akarnánk lépni"-helyes). Meg ezt az acsarkodást a szomszédainkkal, ezt sem tartom jónak. Nem hiányzik az országnak egy újabb háború, de nagyon nem, bár hála Istennek azért ez egyenlőre nem fenyeget minket.
2018. márc. 20. 13:20
 19/35 anonim ***** válasza:
68%

"2,7 millió a 8 millió szavazóképes emberből, de sok.

A többség nem akarta a fideszt."


Igazad van, a Jobbikot akarták.

2018. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
30%
Miért higgyünk a Fidesznek???
2018. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!