Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért retteg...

Magyarországon miért retteg mindenki az araboktól? Nem kell Bécsig menni, hogy veszélyes helyeket lássunk. Volt már valaki Borsod egyes településein éjszaka?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2018. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
#7: Fogadjunk hogy se Párizsban, se Brüsszelben, se Berlinben nem jártál még életedben.
2018. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Úgy bírom az ilyen alapvetően rasszista kérdéseket. Igen jártam már egy Hernád menti roma többségű faluban, éjszaka haverommal bementünk a falu központba. És igen, romák voltak a fiatalok, lányok is, fiúk is, akik még éjszaka sötétben is kint voltak, de nem csináltak velünk semmit. Nem tűntek ellenségesnek sem meg semmi. Most mit várnál tőlük? Ha egyszer romának születtek, akkor fehérítsék ki a bőrük mint Michael Jackson, hogy te ne félj tőlük annyira?

Jártam már Nyugat-Európai nagyvárosban is éjszaka, és láttam arabokat is, sőt még útbaigazítást is kértem araboktól, éjszaka, Ausztriában, és képzeld, segítőkészebben és rendesebben voltak mint a legtöbb osztrák...

2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én már voltam az összes nyugati fővárosban és borsodi vagyok, mégis rendesen megnyugodtam amikor hazajöttem, mert itt nincs akkora szutyok és bűnözés, mint ott. Mondom ezt úgy, hogy nem szeretem a cigányokat:D

Egyébként ha ne adj Isten jönnének a migránsok akkor a legelső faj akivel balhéznának azok a cigányok lennének:D

2018. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!