Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2018-as választásokon miért...

A 2018-as választásokon miért a Fidesz ellenes kormányváltás mellett áll ki Bod Péter Ákos, a Fidesz 2006-os miniszterelnök-jelöltje (II. fordulóban)?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert azóta a fidesz annyit változott, mint '89 és 2006 között. Lehet ez a mostani nem tetszik neki.
2018. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
12 év alatt nem lehet véleményt változtatni? Rengetegen 4 év alatt váltanak, különben mindig ugyanaz lenne a szavazás eredménye.
2018. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Valójában ő nem volt a Fidesz miniszterelnök-jelöltje, csak elfogadták volna őt mint MDF-est olyan miniszterelnöknek, akit támogatni tudnának. De az MDF és Fidesz viszonya már akkor sem volt felhőtlen az MDF balra húzása miatt. Azóta a választók ítéletet mondtak az MDF-ről: örökre eltűnt. Szóval ennek már már semmi jelentősége nincs. A mellőzőtt jobboldali emberek (Mellár, Bod stb.) pedig jobb híján az ellenzéket támogatják, hátha akkor majd kellenek valakinek.
2018. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő már 6-8 éve is alig burkoltan szidta az egyetemi gazdpol előadásain a kormányzati döntéseket, nem most kezdte. (Nagyon jó közgazdásznak tartom egyébként, imádtam az óráit.)
2018. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"mellőzőtt jobboldali emberek"


Biztos baromi rosszul megy neki, muszáj politizálnia. Ezek nem megélhetési politikusok, ember.

2018. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
De attól még hiányzik nekik a pozíció, a rivaldafény.
2018. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát én egyáltalán nem úgy láttam a sajtó fellépésein mintha sütkérezne a rivaldafényben Bod Péter Ákos.

Sőt inkább visszahúzódó technokrata távolságtartóan konzervatív.


De van az a mérce ahol már nem a bal- jobb tengely számít, hanem a tisztesség, demokrácia, a szabad eszmeiség túlélése. És most nem erre megy az ország.


Így ez a választás nem egy jobboldali populist párt győzelméről szól inkább szól az ország megtartásáról a keresztény bőrbe bújt orosz-komcsi mutyi pénzsóvárság ellenében. Hogy ezt miért nem lehet kiplakátolni?

2018. márc. 22. 00:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha Bod Péter Ákos valóban így gondolja, akkor bizony óriási nagy probléma van a jelenlegi kormánnyal.

Én is osztom, remek szakembernek tartom őt.

2018. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!