Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen hogy Orbán Viktor...

Nem szégyen hogy Orbán Viktor papírról olvasta a himnuszt 15. -én?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Te talán tudod fejből?
2018. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez segít, akkor a "Boldog Karácsonyt" is olvasta amikor oda próbált szúrni az ellenfelének a parlamenti vitában :)


Orbán Viktor általában a személyeskedéseket is papírról olvassa, nemhogy még a Himnuszt. Ezt mi se várhatnánk el szegénytől... Egy önálló gondolata sincs, minden szavát papírról olvassa, vagy ha van egy mondata amit mégsem olvas, akkor az azért van mert bemagoltatta vele a beszédírója.

2018. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Majd megtudnád, ha a pszihiátrián próbálnának téged is összerakni ilyen ünnepi beszédek előtt:)
2018. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk egy olyan március 15-i beszédben, ahol Soros neve többször hangzik el, mint mondjuk Petőfié, ez nem is olyan meglepő.
2018. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

NEM SZÉGYEN!!


Az a szégyen, hogy ez a tolvaj dakota egyáltalán miniszterelnök lehet ebben az országban!

2018. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Például a tollával is állandóan matat a papíron amikor beszél, tehát szerintem ez inkább amolyan biztonság érzetet ad neki.
2018. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Miért olvasta volna? Attól, hogy papírt vagy a papír irányába néz, még nem jelenti azt, hogy "olvasott".


Bár, még az se lenne meglepő. Próbálja csak valaki meg a MINDIG énekelt ének szövegét elmondani éneklés nélkül. Nem könnyű.

2018. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Mért lenne szégyen?


Te tudod India himnuszának szövegét? Én se tudom mondjuk én nem megyek Indiába előadni hogy Indiai vagyok,Orbán meg pofátlanul előadja hogy Magyar.


Egy miniszterelnöknek nem lenne szabad pártpolitikát folytatni egy nemzeti ünnepen de többet fenyegette a választókat és többet Sorosozott mint égen a csillag.


Itt a fideszfunok szoktak poénkodni hogy azért nincs diktatúra mert nem jön érted hajnalba a fekete autó, MÉG nem jön de már megfenyegetett Orbán 8 millió magyart hogy majd fog menni a fekete autó.

2018. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
#8 Linkelnél, hogy mikor fenyegetett meg bárkit is? Vagy csak hazudozol?
2018. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

A választás után természetesen elégtételt fogunk venni, erkölcsi, politikai és jogi elégtételt is.


A jogi elégtétel az elég egyértelmű fenyegetés csak azt nem tudtuk meg kiknek szólt.


Így úgy lehet venni, hogy mindenknek, akinek baja van velük.

2018. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!