Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL-t mikor szünteti be a...

Az RTL-t mikor szünteti be a fidesz?

Figyelt kérdés
Arról volt szó, hogy beszünteti.
2018. márc. 24. 18:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
Remélem meg fog szűnni a gagyi BK meg Győzike showal együtt.
2018. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

"De hisz mindenhol a kormánykritikus tartalom megy."


Te se láttál mostanában Tényeket.:D

2018. márc. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha az áprilisi választásokon győznek, pláne ha kétharmaddal, megtörténik ez is.


Az Origó, a TV2 és az ÖSSZES megyei lap felvásárlása, a Népszabadság bezáratása és a független rádiók frekvenciáinak megvonása után nyilvánvalóan ez a lépés következik, logikus módon.


Gyakorlatilag két független/ellenzéki orgánum maradt még, de az ATV-vel már nagyon jól haladnak, ahogy a HIT Gyülit a saját pártjára állította a Fidesz.

Az ATV lassú fideszesítése és az RTL felvásárlása után gyakorlatilag nem marad más ellenzéki vagy független sajtóorgánum, csak Simicska még létező érdekeltségei.


Simicskát pedig nyilván gazdaságilag fojtják meg (vagy úgy megszorongatják, hogy visszaáll az ő oldalukra). Már csak évek kérdése, és minden sajtóorgánum ugyanazt a propagandát fogja nyomni.

2018. márc. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki.
2018. márc. 25. 12:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Azt mindjárt gondoltam. Ilyenek vagytok ti...
2018. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra leszek kíváncsi, hogy ha az RTL-t is megveszik, arról honnan fogunk értesülni? Mert persze a sorosozós gyűlületkampányról rá fogunk jönni, de aligha modják majd be, hogy "minket is mevett Andy Vajna"
2018. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja vagy nem tudja majd felvásárolni az RTL-t mert az Német kézben van! Előbb szüntetnék meg a csatornát mint hogy Fidesz kézre jusson!
2018. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A TV2 is német kézben volt (a Sat 1.-et is működtető ProSiebenSat.1 Media SE tulajdona volt), mégis fel tudták vásárolni.

Szerintem az RTL sem lesz gond nekik. Van az a pénz...


A németek amúgy is kezdenek lemondani Magyarországról, a kétsebességes EU egyre népszerűbb. Szép lassan elengedik a posztkommunista államok kezét, amin nincs is mit csodálkozni, a jelenlegi kormány ámokfutását tekintve.


El kell fogadni: Magyarországon kiépülőben van a diktatúra, az ország pedig a visszaépülő szovjet érdekszférához fog csatlakozni.

Egy dolgot tehetünk a lelkiismeretünkért: akadályozni ezt a szavazatunkkal, ameddig csak lehet, amikor meg már nem lehet, szépen összecsomagolni, mint annyiszor tették a szabadságszerető magyarok, és a 48-asok, 56-osok nyomdokain szépen lelépni a szabad világba, mielőtt még legördül a vasfüggöny újra...

2018. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Pontosan! Én is ugyanezt fogom tenni. Még kb. 2 évig kell maradnom, utána ha nem javul a helyzet (már pedig Fidesz alatt csak romlani fog) én is lelépek nyugatra, feltehetőleg véglegesen.
2018. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ember ha nem tetszik, hogy van akkor ne nézzed, tiltsd el tőle a gyerekeidet, mit tom én...

Mért nem bírod ki hogyha valakinek veled ellenkező véleménye van?

2018. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!