Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt tényleg beveszik az emberek?

EagleHUN kérdése:

Ezt tényleg beveszik az emberek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet a távhőszolgáltatótól hogy 12k-val csökkentik a "hideg" télre való tekintettel a fűtésszámlám a következő hónapban érvényesül.


- Most komolyan a tavaly tél sokkal hidegebb volt mint ez!

Mégsem adtak semmi segítséget!

- Ez egyszeri alkalom, és pont a választások előtt!

- A világpiaci ár már régóta sokkal alacsonyabb 20-22%-os állandó csökkentés is lehetne a dologból! Magyarul a Magyar lakosságot most is kirabolják folyamatosan, és azt hiszik milyen jó fejek ha ebből egy tizedet visszaadnak?


Szerintem ez a legundorítóbb és legaljasabb húzásuk az utóbbi időben.

Szerintetek is?

Szerintem sodorják össze gurigába ezt a pénzt és tömjék a "kipufogó" csövükbe, egy nagy négylábú állat csökével mellékelve...és finoman fogalmaztam a szűrők miatt.


Gyakorlatilag szavazatvásárlásról van szó.

Ez nem illegális?

Jó értem hogy ezt az állam csinálja és nem a párt vagy a kormány, de hát ebből látszik hogy pártállamban élünk...!!!

Csak engem háborít ez fel vagy vannak itt akik hasonlóan gondolják?


Inkább vesztenek vagy inkább szereznek ezzel a húzással szavazókat?



#FIDESZ #húzás #kamu #pénzvisszafizetés #aljasság #szavazatvásárlás #módra #ürüggyel #pártállamban #lehúzással
2018. márc. 26. 11:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Főleg a nyugdíjasok veszik be, és tudod az-az a korosztály aki "hálás" is érte.


Nem tudom miért pont 12 ezer forint de valószínűsítem azért mert 8 éve van a Fidesz kormányon, és még 4 évet akarnak. Így jön ki a 12.

2018. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy beveszik.

Ha kivonod a magyar társadalomból a prolik, a parasztok és a cigányok számát, akkor alig marad embered.

Magyarország nem éppen polgárosodott és értelmiségi. Ez van...

2018. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

"még 4 évet akarnak."


Ajajajj, 1000 éves birodalom lesz itt, nem 12 év. :D

2018. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Beveszik, különben nem csinálnák már 30 éve.
2018. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
demencia + 12ezer = 1 fidesz szavazat
2018. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Tavaly azért nem kapott senki, mert akkor nem voltak választások.

Sajnos sokan beveszik és sok embernek ez a kevéske alamizsna is elég, hogy a Fideszre szavazzanak. És amikor teljes joggal hülyének nevezed őket, hogy 12 ezer forintért megvásárolják a szavazatukat, akkor még te vagy a szemét.

2018. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

'És amikor teljes joggal hülyének nevezed őket, hogy 12 ezer forintért megvásárolják a szavazatukat, akkor még te vagy a szemét.'


Aki nem képes a kritikát elfogadni....

2018. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%
Valahogy nem látom a közvéleménykutatási adatokban azt a masszív változást, amit állítólag ez a gesztus generált.:D Arról se tudok, hogy a Fideszre előre beikszelt szavazólapokat postáztak volna bárkinek. Vagy mondjuk szerződést kötöttek volna bármelyik párttal, hogy pénzbeli juttatások ellenében visszaléptetik a jelöltjeiket, és ezekkel a volt jelöltekkel egyértelműen buzdítják a választóikat az átszavazásra. Ahogy a Jobbik tette, ugyebár.:D
2018. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
A mocsokságuk határtalan!!! Egyértelműen jogosulatlan előny részükre. A valóságban ezt egy értelmes ember csalásnak nevezi!!! Nem ér egyikük sem egy kalap bódiszilvát se!!!!!
2018. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

A magyaroknak nem kell a jólét.

Ezt már számtalan alkalommal elmondtam és eddig mindig le voltam hurrogva.

2018. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!