Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentumnak van esélye...

A momentumnak van esélye bejutni a parlamentbe? Én szimpatizálok velük.

Figyelt kérdés

Régebben jobbikos voltam, de teljesen hiteltelenek lettek a szememben, azonban ez a Momentum nekem szimpatikus lett. Fiatalok, újítani akarnak és szerintem a többsége értelmes, iskolázott.

Ahogy néztem Budapesten van főleg támogatottságuk, de szerintem ettől még bejuthatnának, mert az LMP-t is főleg a budapesti szavazatok húzzák fel.



2018. márc. 26. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudnak bejutni, de szerencsere Pesten eltudnak venni annyi szavazatot a Dk-tol es az MSZP-töl, hogy a vegen be se jutnak a parlamentbe....
2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha leviszik a parlamenti küszöböt 2%ra akkor talán a következő választáson lesz esélye! Vagy összeáll valamelyik balek párttal és össz-összeborulással beviszik a hátukon!
2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nincs esélyük bejutni. Nagy az arcuk, és ezt nem szereti a békés szavazó, és nem is felejt.
2018. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Néhány ficsúr akik a politikából akarnak megélni? Köszönöm nem kérek, van ebből elég már így is
2018. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A jó édes ***** válasza:
39%
Teljesen esélytelenek. A Momentumnak nem elég, hogy csak Budapesten van szavazóbázisa, de ott is csak a 18-25 év közötti fiataloknál, minden más korosztályban zoknik.
2018. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos vagy nem, de nincsen. Az LMP-nek azért jóval nagyobb a bázisa mint a Momentumnak...
2018. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
De egyébként nem igazán értem hogy ha nem tetszik neked hogy a Jobbik nem akar többet cigányozni meg zsidózni, akkor inkább átpártolsz a Momentumhoz? Ez aztán rettentően logikus lépés, de te tudod...
2018. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó.


Nem ezért pártoltam el a jobbiktól, de inkább nem fejtem ki miért, mert a válaszodból ítélve nincs értelme. Úgy is jobban tudod az okát ahogy látom, mint én.


Ha neked bejön, akkor ikszelj egy nagyot rájuk és örülj :)

2018. márc. 26. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem fognak bejutni. Az olimpia megakadályozásáért hálás vagyok nekik, de ugyanúgy ahogy a többi törpepártnak, vissza kéne lépnie hogy a Jobbik és ezzel Magyarország nyerhessen.
2018. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs. Az "olimpiai pályázatos" akciójukkal "dobtak egy nagyot", de azóta nem sokat haladtak előre.
2018. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!