Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg ekkora részt véd a...

Ha tényleg ekkora részt véd a kerítés, akkor miért van ekkora hangjuk a baloldaliaknak?

Figyelt kérdés

Ugye nem tudhatjuk, hogy igaz-e ez a kép, de ha igen, és ennyire jelentéktelen, akkor végképp nem értem, mi bajuk ezzel a baloldaliaknak. Hiszen csak kis részét állja el a migránsok útjának, nem?


Kép: [link]



2018. márc. 26. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs semmilyen hangjuk a baloldaliaknak, a kerítés mindig is a jobboldali hazudozás része volt.
2018. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ja értem. Felhúzunk több ezer milliárdos kerítést, és 2300 migránst befogadunk titokba. Meg persze letelepedési kötvényeket kb 50 ezret
2018. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
A jobboldaliak mondják, hogy a kerítés védi meg Európát. Na ebből térképből jól látszik, hogy hazudnak...ennyi.
2018. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha, akkor miért van ekkora hangja a jobboldalnak? És miért hiszi el annyi habzó szájú migránsrettegő, hogy megvédi őket bármitől?


Vagy egyszerűen csak téged is megvezettek?

2018. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én csak a baloldaliakra vagyok kíváncsi. Hogy mit mond a Fidesz, az egy dolog, de a liberálisok, demokraták stb. annyira ki vannak akadva ezen a kis kerítésen, hogy már egyből vasfüggönyt, diktatúrát stb. kiáltottak, az okát viszont nem értem.
2018. márc. 26. 15:05
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Kerítés a magyar-szerb és a magyar-horvát határon épült, a térképen amit linkeltél csak a magyar-szerb határ van bejelölve.


A kerítés felépítésével az illegális migrációt 1 nap alatt 99%-al állítottuk meg, ezt az Amerikai Egyesült Államok kormánya is elismerte, és az általuk, a mexikói határra tervezett kerítés építésében is mintaként használják.

A magyar határkerítést nemzetközileg elismerik tehát.


A kerítés működik, az árát bőven visszahozta, az országra érkező migrációt teljes mértékben ellenőrizhetővé tette. A kerítés segítségével meg tudjuk állítani a Magyarországra érkező illegális bevándorlókat, amivel a Schengeni egyezményben előírt Európai Uniós határvédelmi kötelezettségeinknek így eleget tudunk tenni.

2018. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ugye nem tudhatjuk, hogy igaz-e ez a kép..."


Persze, hiszen ez csak valami illumináti összeesküvés lehet. Európa nem is így néz ki, mivel a Föld lapos.

2018. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kerítés működik, az árát bőven visszahozta..."


Igen, visszahozta, a kerítés termeli a pénzt. Méterenként 10 forintot másodpercenként.

Édes Istenem, mekkora barmok országában élek...

2018. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: Most miért? A kerítés talán nem állította meg a migriket? Vagy talán átrepülték? Nem olvastam róla...
2018. márc. 26. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megállította őket, azóta visszafordultak és máris visszamentek megdögleni Assadért.
2018. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!