Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar nép mitől lett ilyen...

A Magyar nép mitől lett ilyen nemtörödöm?

Figyelt kérdés

Mi kéne itthon ahoz, hogy olyan megmozdulás legyen mint a Szlovákoknál?

Hogy elzavarják a korupt minisztert?


Ott halál esett történt(sajnos) szerintem itthon ez sem lenne elég.


Mindenki csak leszarom, jó mibdenki lop nem baj , oké de legalább nincsenek migránsok.


Komolyan ha nem lett volna ez a menekült hullám akkor most nem lenne ilyen jó szövegük.



2018. ápr. 4. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Olyan mint a szlovákoknál? 10€ osztogatás a résztvevőknek fejenként, mert ezt csinálták itt Pozsonyban
2018. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A jó édes ***** válasza:
32%
A hatalom és a pénz minden országban konvertibilis egymással, ez törvényszerű. Semmi különleges nincs abban, hogy a magyar emberek nem tesznek ez ellen semmit - az egész világon nem tesznek ellene, mert egyébként nem is biztos, hogy kell, vagy lehet. Az, hogy a Kelet-európai országokban ma még inkább hatalmat váltanak pénzre (korrupció) inkább csak történelmi adottság, az USA-ban inkább a nagy tőke vásárol magának hatalmat, s Nyugat-Európában is inkább az a jellemző, hogy a vállalatok vesznek politikai befolyást (lobbizás), nem pedig a politikusok cégeket. Mészáros Lőrinc csak annyiban különbözik Soros Györgytől, hogy az egyik politikai erőt vált vagyonná, a másik vagyont politikai erővé - de egyébként egy kávéház a kettő.
2018. ápr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel kéne törödniük. Megvan mindenkinek a sjat baja, nem kell a sok politikai maszlag.
2018. ápr. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
" Mi kéne itthon ahhoz..." Nem tudom, hogy van- e ilyen. Talán egy Fidesz- DK koalíciós kormány...
2018. ápr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Azért mert neked nem tetszik a fidesz ez van, többségnek tetszik...


Én azokat zavarnám szét akik ellenzik, hogy a civilszervezetek tüntessék fel honnan kapnak pénzt, azokat akik 2015 hisztiztek a kerítés ellen

2018. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Az, hogy nem kinevelni a magyarokból minden ilyet már gyerekkorban. Itthon mi van? Gyereknek kuss, nem szólhat bele, felnőttek jobban tudják, stb. Ez meg annyira belenevelődik a gyerekbe, hogy felnőttként is minden kussban tűrnek.

Emlékszem én is állandóan kaptam, hogyha bármi miatt gyerekként felmertem szólalni. Falumból kiakartak rakni azért, mert felszólaltam az ellen, hogy az egyik osztálytársamnak miért kötelezző minden tantárgy minden dolgozatában plusz pontot adni pusztán azért, mert havi 20-30 ezerrel támogatják az iskolát.

Amíg ezt nevelik bele a gyerekekbe ne is csodálkozzunk. Azóta meg még rosszabb a helyzet az iskolákban.

2018. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
#5: Én inkább azt szeretném tudni hogy a CÖF honnan kap pénzt, és azt mire fordítja.
2018. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!