Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nincs azzal...

Fideszesek! Nincs azzal bajotok, hogy megfigyel, listáz és így beszél rólatok a párt?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 4. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Miert foglakozzak a cirkusszal es kenyerrel amit a kisemberek ele dobnak?
2018. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

1. a hír tévé, magyar nemzet és lánchíd rádió kamu hírekkel etet téged - ez is egy közülük.

Holnap gondolom majd bevetik, hogy Orbán a marslakókat akarja behozni és azért van a migránsellenes kampány mert már rég eladta az országot a Mars-nak.


2. Gondolom fent vagy a facebook-on.

Azzal nincsen gndod, hogy az a szervezet valóban mindent tud rólad, megfigyeli a szokásaidat, ismerőseidet és lehallgatja a telefonbeszélgetéseidet?

Ez nem kamu. Nem ezt kellene először megakadályoznod???

2018. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A listán szereplő emberek megerősítették, hogy igaz.
2018. ápr. 4. 19:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Komcsi tempó.
2018. ápr. 4. 19:23
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
És? Facebookod van? Ha akarod tudni mi az a megfigyelés írj egyik barátodnak például olyat hogy x-y drogokat árulsz vagy hogy lövöldözni mész stb. facebookon, aztán majd hagyd nyitva este az ajtót hogy legalább azt ne törjék be a TEK emberei
2018. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó, tapasztalat?
2018. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Most akartam én is megkérdezni.


Szánalmas és undorító az egész, ebből is látszik, hogy a Fidesz tesz a jogállamiságra és a demokráciára.


Álhírek gyártása, komoly kormánypárti túlsúly a nédiában (különösen vidéken), folyamatos ellenségkép keresés, és megfélemlítő propaganda, a polgárok megfigyelése és listázása, kvázi államosítások, strómanok akik felvásárólják az országot, mindez átszőve rendszerszintű korrupcióval.


Mondja azt valaki, hogy nem a diktatúra felé robogunk, lassan visszajönnek a 89 előtti idők, csak most vörös helyett narancsszínben.

2018. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Már nem tudnak milyen koholmányt kitalálni gyurcsányék ? :XD
2018. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Hat, én nem tudom, hogy ez mind így igaz- e, de ha igen, az eleg gáz. Már- már a "daliás" időket idézi...
2018. ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!