Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet politikai oka annak...

Lehet politikai oka annak hogy meg csak valaszra sem meltattak a szakmai gyakorlatom ugyeben egy kormanykozeli helyrol?

Figyelt kérdés
Korabban mar voltam ott akkor semmi oka nem volt annak hogy ne mehessek most is oda. Erre ket hete egy valaszt nem kaptam. Most akarok majd rajuk irni hogy ha nem irjak meg legalabb... de mas okot nem tudok csak a fentit hiszen en vagyok kormanykozeli sot facebookon is siman belajkolom Gyurcsan elnok urat. viktor pedig azt mondta megvannak a modszereik hogy listazzak ki kihez tartozik...:(
2018. ápr. 5. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet politikai oka. Ezért kerülöm többek között az Facebookot is.


Bevett szokás, hogy elsőként a FB oldaldra néznek rá, amikor egy munkára jelentkezel. Ezért legjobb, ha rejtett a FB oldalad, tehát csak te és közeli ismerőseid láthatják a csak általad engedélyezett tartalmakat, vagy egyáltalán nem vagy fent FB-n.

Másik lehetőség, hogy célirányosan szerkeszted, kimondottan szakmai szempontok szerint.

2018. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igen... mondjuk a sajat varosomban mar alapszakon sem irtak vissza..:) de hallottam olyat aki fideszes onkormanyzatnal volt hogy azt nehez birni ami ott megy. Mondjuk vicces mert eddig mindig segitettek meg meg orultek is hogy volt aki oket valasztotta... de teny itt mar barmi lehet de ameddig az egyetem tart nem lehet elhagyni ezt az orszagot egy jobb elet remenyeben...
2018. ápr. 5. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos szomorú dolog. A legtöbb országban ilyen nem történhetne meg. Vasárnap itt lesz a lehetőség változtatni.
2018. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen am de hiaba szavazok a narancsos mogotti legeselyesebb jobbikosra ha vitya emberet 50% fole varjak...persze ettol meg szavazok.
2018. ápr. 5. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha facebookon nyíltan "politizálsz", simán lehet. Szomorú, de ez van.
2018. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta közölték többszöri nyaggatásra hogy nincs helyük. Noha egy olyan helyről van szó ahova örülnek ha a közmunkásokon kívül más is betéved...de ez annyira fideszes hogy nem reagálnak...majd ha nyaggatja őket az ember kijönnek valami kamuval.
2018. ápr. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!