Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz várható győzelme...

A Fidesz várható győzelme hogy hat majd ki a demográfiára? Hányan fognak külföldre menni a választások után?

Figyelt kérdés
Én ismerek egy csomó embert akik megmondták hogyha a Fidesz nyer kimennek nyáron külföldre, annyira elegük van már az egészből, én is hasonlóan gondolkozok.

2018. ápr. 6. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
akkor már csomagolhattok is.
2018. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak a nyugdíjasok meg a "svédek" fognak az országban maradni.
2018. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
En elhuzok amugyis ez mar csak pont az i-re. Szetbarmolt oktatás, egészségügy miegymás. A gyerekeimnek nem ez való. Es nem en árulom el a hazát hanem fordítva.
2018. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne siessetek. Ha az ellenzék nyer másnaptól 5 szörösére nőnek a bérek. Bérúnió lesz. Ha mégse így lesz akkor vannak eladó bőröndjeim. Jutányosan adom. Hozattam kínából egy konténerrel. Csak abból megszedném magam ha mind venne eggyet azok közül akik itt mondták hogy mennek. Bár épésszel gondolkodók nem választáshoz kötik ezt. Ha lehetősége van és akar menni valaki több pénzért akkor megy tök mindegy ki van kormányon.
2018. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, minden választás után ezt hallani. Ha meg jönne egy kormányképtelen baloldal akkor meg fél év múlva az ellen menne a hiszti.
2018. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 európai bert kapok, az eu mas országaiban VISZONYITVA nem keresnek sokkal tobbet. Nem a berezessel van gondom, hanem csupán gondolok a gyerekeim jövőjére.
2018. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokat. (De mondjuk ha az a sok ember aki kiment, illetve majd ki akar, az tüntetést szervezne, és mondjuk eltorlaszolná a főutakat, akkor simán el lehetne kergetni a törpét szerintem.)
2018. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Aha.


Szóval ha egy dmokratikus választáson az emberek úgy döntenek, hogy marad a kormány, akkor azt majd te meg a haverjaid jól megdöntitek egy kis torlaszolással meg tüntizéssel???


nem rémlik, hogy hány SZÁZAN voltatok a legutóbbi kormánybuktató gigamega tüntin?

Az megvan, hogy hány SZÁZEZREN voltak a békemeneten???


A VÁLASZTÁS fog dönteni.

Ha nem tetszik az eredménye akkor is.

Nekem éppen úgy be kell tartanom és el kell fogadnom, ha a kedvenceid győznek, bármennyire is tudom mi lesz utána pár héttel - ahogyan neked is.

Ugyanis ezért vannak a választások!

2018. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megalapozott biztonság nélküli területre semmit sem lehet építeni...se jobb életkörülményt, se magasabb béreket, se egészségügyet, se oktatást, se semmit.


Az ellenzékek nem adták írásba programjukban, hogy betelepítést megakadályozzák csak azt, hogy együttműködnek Brüsszellel így vagy úgy írva, tehát azt teszik, amit mondanak nekik.Most ígérnek mindent, de felülbírálhatják kintről...


Aki ezekkel nincs tisztában, semmi keresnivalója Magyarországon...sok szerencsét s soha viszlát;)

2018. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!