Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tűnnek el a Facebook...

Lonkobar kérdése:

Miért tűnnek el a Facebook hírfolyamomból a politikai/közéleti bejegyzések mostanság?

Figyelt kérdés
Hogy a francba lehet az, hogy a Facebook oldalamat görgetve felbukkanó politikai/közéleti tartalmak (legyen az kormánypárti vagy ellenzéki) egyszerűen eltűnnek (kedvelt oldalak által, vagy ismerősök által megosztottak is), mire rájuk kattolnék? Semmit nem állítgattam el. A telefonomon viszont minden említett bejegyzés megnyitható/olvasható. Pár napja tapasztalom. Ötletek?

2018. ápr. 7. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk letörölték?

Mivel a facebookon nem lehet politizálni.

2018. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval a telefonomon lehet politizálni, a laptopomon nem? Te nem olvastad végig a kérdést. ;)
2018. ápr. 7. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne a Facebookon politizálni? :O
2018. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem, de már nem csak politikai hirdetések tűnnek el (bánomisén, úgyse érdekelnek :D) hanem más posztok is, és elég idegesítő. Pl egy videót vagy képet megnéznék és ahogy rákattintanék rögtön eltűnik és sose látom többet. Nemrég olvastam hogy jön egy frissítés, ami jobban szűri és személyre szabja a hirdetéseket és a tartalmat. Magyarul már a facebook dönti el, hogy engem mi érdekel és nem én. Már 4 hónapja hogy vettem egy autót, de azóta minnde nap bombáz az autóhirdetésekkel mert azt már nem veszik észre hogy rohadtul nem érdekel. Inkább azt oldanák meg, hogy amit már gépen megnéztem értesítés vagy üzenet az a telómon ne olvasatlanként jelenjen meg, mert benyomom a netet és meghülyül a telefon az értesítésektől amiken már napok óta túl vagyok (telón ritkán netezek). Egyre jobban utálom azt az oldalt.
2018. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!