Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állnak sokan a Fidesz...

Miért állnak sokan a Fidesz mellett?

Figyelt kérdés

Én az elsők között szavaztam ma (6:00 körül, igen)...még karkötőt is kaptam, mivel az első volt. Úgy gondolom jól döntöttem és nem bántam meg. Aztán haza érek és azt látom fb-n, hogy az ismerőseim mindenfélét kiírnak és mindenfélét megosztanak, hogy igenis csak a Fidesz tudja biztosítani a biztonságunk így rájuk kell szavazni, mert amúgy csak ők jók erre a posztra.

Hát nekem amúgy is elég kielégítő lenne, ha el lennének számoltatva és egyébként ha nem próbálunk szembe menni, de amúgy is ez az egész mindegy mert úgyis szét csalják...a határon túl pl. tegnap óta szavaznak meg egyéb nyalánkságok.

Ha valaki ilyen posztot ír ki, akkor miért aggódik a biztonságunk miatt. És mégis miért fél leváltani a Fideszt?


2018. ápr. 8. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Megvesztegetett, megfélemlített emberek.
2018. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
azert mert akkor egy egymassal megegyezni keptelen banda kezebe kerülne az orszag sorsa
2018. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Talán mert ők így gondolják, így látják?

Annyira bírom azokat az embereket, akik becsukják a szemüket és csak a saját véleményüket képesek elfogadni. Neked ez a véleményed, másnak más. Mit nem lehet ezen felfogni?

2018. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

"határon túl pl. tegnap óta szavaznak meg egyéb nyalánkságok. "


hallottál már a Föld nevű bolygó időzónáiról?

meg hogy miért fél leváltani a Fideszt? esetleg azért mert pont hogy nem akarja leváltani? ez fel se merült benned? :D

ha meg facebookos posztolgatások miatt idegesíted magad akkor talán nem kéne annyira ráfüggeni

2018. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

El kell szomoríanom téged, de nekik van igazuk.


Már nem emlékszel a 8 évvel ezelőtti állapotokra korodnál fogva, de a jelenlegi ellenzék csak akkor kerülhet kormányra, ha azok is benne lesznek, akik a korábbi 8 évben kormányoznak, az mszp, dk és a liberálisok.

Az a 8 év egy fiatalnak munkanélküliséget, alacsony fizetést, a családi adókedvezmény megvonását, emelkedő inflációt, romló és eladósítitt, eladott egészségügyet, a gyes 3. évének eltörlését és a devizahitel válságot hozta.

Ha most megint ők kerülnek hatalomra akkor számolhatsz ezekkel ismét, mert az első kormányzásukkor, 1994-1998 között is csak ugyanere voltak képesek.


Szóval drukkolj annak, a saját érdekedben, hogy ne azok győzzenek akikre szavaztál.

2018. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Mert azt gondolják, hogy a Fidesz a legkisebb rossz (én is ezt gondolom). Az elszámoltatásról pedig... ezt csak a naivak hihetik el. Én 15 éve szavazok, már volt egy-két párt hatalmon azóta, de még sosem "számoltattak" el senkit. Amúgy sem szabad soha senkinek elhinni, amit a kampányidőszakban mondanak (én még a Fidesznek sem hiszem el) - mindig a középtávú múltbeli cselekedetek alapján kell dönteni.
2018. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Ez egy ártalmatlan, természetemnek megfelelő (kiváncsi) kérdés. Én nem aggódom, már megtettem ami tőlem telt. Bár egy olyan csöpp dologgal amiből azt remélem tenger lesz. Ha nekem véleményem van ugyanúgy elfogadom másokét is. Ezért kérdezek.

Köszönöm.

2018. ápr. 8. 12:31
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

1 - A rezsi jelentősen csökkent. Évenként 20-30 ezerrel fizetsz kevesebbet <--> az MSZP idején gázáremelések voltak.


2 - A bérek minden évben emelkednek <--> Az MSZP idején megszorítások voltak


3 - Nincs infláció <--> MSZP idején folyamatos áremelkedések voltak & reformhullámok


4 - támogatják a nagycsaládosokat CSOK <--> vizitdíj és megszorítások voltak


5 - Kiáll Orbán az EU-ban értünk, nem engedi a migránsok betelepítését <--> MSZP-DK így vélekedeik erről https://www.youtube.com/watch?v=UHDK92EzvB4

2018. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert bevették a propagandát, kimosták az agyukat és rettegésben tartják őket a paki témával.
2018. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!