Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Youtube-on miért reklámoz...

A Youtube-on miért reklámoz ma az MSZP? Véletlenül nem kampánycsend van?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen kampánycsend.
2018. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szavazo körzet közelében van amugy lehet. tehat a fülke kozelében
2018. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Nincs már kampánycsend. Ennél durvább, hogy sorosoista szervezetek facebookon folyamatosan uszítanak a Fidesz ellen.
2018. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:
93%

3.: Fura én a FB-n a "kormány" uszító kampányait láttam. :D Meg YT-on is am.


Kérdező: Nincs a választási törvény módosításával eltörölték a vérbe ezt is.

2018. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az M1-en is megy az Orbán propaganda ezerrel, én is csodálkoztam, hogy akkor ezek szerint lehet.
2018. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem FB-n folyamatosan a fidesz, vagy fideszes médiumok reklámjai találnak meg. Igyekszem őket tiltani, de olyanok mint a piaci légy.
2018. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Badoo-n 2-3 napja "két iksz a Fideszre" reklámok jönnek be. Pedig egy ismerkedős applikáció...
2018. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tegyük hozzá, én vagy 10+ éve használok reklám blokkolókat, nekem a Youtube semmit nem reklámoz :)
2018. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos már nincs kampánycsend, pedig nem ártana, ez is egy olyan, amit a forradalmi kormányzó..akarom mondani a kétharmados forradalmároknak köszönhetünk, hogy még erre napra se tudnak elhallgatni a pártok.
2018. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs kampánycsend, már 2014-ben sem olt, csak a szavazókörök 150 m-es körzetében tilos mindenféle pártlogo vagy rábeszélés egy jelölt mellett stb.


A célja az volt, hogy a valósághoz igazítsák a törvényeket.

Ugyanis előtte hiába volt kampánycsend, az a közösségi médiát semmiben nem befolyásolta és csak egymást jelentgették fel a pártok egy-egy megcsúszott hírdetés vagy rossz nyilatkozat miatt.

A szórólapoknál is sok feljelentés volt, mert ha valaki a szombat este bedobott pártcetlit csak vasárnap vette ki a postaládájából, máris sinkongatott kampánycsendsérétés miatt.

2018. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!