Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a politikai nézeteik...

Akik a politikai nézeteik miatt ítélnek el embereket, azok a mindennapokban is mielőtt megkedvelnének valakit - gyorsan megkérdezik kire szavaz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
lehet tudni egy két mondatból hogy ki milyen oldlai szerintem nem kell kérdezni
2018. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Aki ez alapján ítél el valakit az végtelenül primitív, lelkileg szegény, szociopata szerencsétlenség. Az ilyen embereket csak szánni tudom, bármelyik oldalhoz is tartoznak. Most már nagyon várom, hogy túl legyünk rajta és mérséklődjön végre a gyűlölködés.
2018. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, viszont vannak akik elég hamar maguktól felhozzák ezt a témát. Olyat meg nehéz megkedveli aki fél óra után már a migránsok/Soros-terv szöveget nyomatja.
2018. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem.


Viszont vannak esetek, amikor a polotikai nézetek egyben világnézetet is jelenzenek.

Például a liberálisok bevándorlóbarátok, a nemzetiek nem.

2018. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
tehát 2 ha fideszes valaki akkor se ítéled el? jah vagy az más.. vagy ha az illető dk s akkor?
2018. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor van az a "mielőtt megkedvelnének valakit"?


Szerintem csak olyantól szokás megkérdezni ilyesmit, akit már kedvelsz. De mire megkedveled, menet közben valahogy ki szokott azért derülni anélkül is, hogy rá kéne kérdezned.


Nem tudom, hogy csinálják. De szerintem ha igazán tudni akarod a választ, akkor meg kell figyelned őket, mert nem biztos, hogy a válaszuk arról fog szólni, ahogyan valójában csinálják.


Egyébként manapság elég sokan feltesznek magukról ilyesmi információkat a facéra meg máshova a netre, úgyhogy még megkérdezni se kell, elég megnézni az adatlapjukat.

2018. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én nem ítélek el senkit azért mert Fideszes,Dk-s,MSZP-s,LMP-s,Jobbikos,Kutyás,Macskás vagy akármilyen. Felőlem bárki lehet bármilyen párti, ha közben normális ember módjára viselkedik. Az embereket a cselekedeteik alapján ítélem el, illetve az alapján hogy hogy állnak hozzám és másokhoz, mennyire lehet rájuk számítani.
2018. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Több fideszes barátom van, egy nyomatta csak a szokásos mantrát, meg hőbörgött, a többiekkel kulturáltan tudjuk kezelni a dolgot, nem gyűlölnek azért, mert nem a Fideszre szavazok.
2018. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Miért ítélném el? Egy ember sok összetevős. Rengeteg embert ismerek és SZERETEK akiknek különböző a párt-állása, mégis normálisan lehet például beszélgetni, szórakozni, dolgozni velük. És alapvetően mindenki a Magyarok érdekeit nézi, csak más útban hiszünk...


A kérdésem nem is ezen rétegeknek szól ;).


Hanem a többieknek, akik adrenalint termelnek két heves gyűlölködés között, hogy egyem a kis heves természetüket. Csak fáj ezt látni, és pont. Szeretném ha gondolkoznátok ezen.

2018. ápr. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!