Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vege a Jobbiknak?

Vege a Jobbiknak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 02:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
És ha meg is választják mi garantálja h elfogadja? Semmi. Ha meg elfogadja akkor mi értelme volt a cirkusznak? Semmi.
2018. ápr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Össze kellett volna fogni. Itt már nem az számított ki jobbikos vagy ki mszps. Az iq 0 jobbikosokat leszámítva belátták volna az emberek hogy itt viktor az ellenség.
2018. ápr. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

Már az első hozzászólásomban megírtam, hogy a Fidesz fog nyerni 2/3-al, a jóslatom bejött. Engem nem ért meglepetésként.


A mai eredményeket is figyelembe véve szeretnék jósolni. A Fidesz hatalma megdönthetetlen, és ez nem csak annak köszönhető, hogy a Fidesz népszerű. Az ellenzék töketlenségének/hatalomvágyának is köszönhető.


A Jobbikkal, LMP-vel semmi baj se volt. Ők tényleg olyan pártok, akik tudnának nyerni, de ebben talán még ők maguk se hisznek. Az egyszerű választó néha csak azért szavaz a Fideszre, hogy ne jöjjön vissza az MSZP, DK és Gyurcsány. A Jobbik esetleg tehetett volna valamit annak érdekében, hogy az új szavazok szerzése mellett, megtartsa a radikális szavazóit is.



MSZP és a DK: mocskos, baloldali pártok. Regnálásuknak köszönhetően került a Fidesz a kormány élére, és míg riogathatja az embereket az MSZP-vel és a DK-val, addig a Fidesz hatalmon fog maradni. A Fidesz hatalmát Orbán megöregedése/visszavonulása se döntené meg. Ha ezekben a pártokban tényleg le akarják váltani a Fideszt, a legjobb amit tehetnek, hogy beszüntetik magukat, és elmennek a pi.**********csába, és soha többé politikával nem foglalkoznak.


Míg ott van ellenzékként az MSZP, DK, addig a baloldali szavazók nagy része mellettük marad, ha nem lennének, feloszlanának az LMP és a Jobbik között. Kettőjük összefogása pedig megtudná dönteni a Fideszt. Amíg az MSZP, DK nem látja be, hogy ők sokkal kártékonyabbak mint a Fidesz, amíg Orbán újjal mutathat Gyurcsányra, addig maradni is fog a Fidesz 2/3-al. Gáz ellenzékkel csak a fideszi látszatdemokrácia nyerhet.



Nem tudom, hogy mennyire tisztességes ember Karácsony, de az nekem is tetszett, hogy gratulált. De Vona Gábor értékelője jobban tetszett. Nem a lemondás miatt, őszintébbnek tűnt. Karácsony nekem mindig sunyinak tűnt egy kicsit, most se tűnt jobbnak. Beszédékben gratulált, de azért hallatszott, hogy ezt csak azért teszi, hogy jobb színbe tűnjön fel. Karácsony illik az MSZP-hez, éppen olyan sunyi mint az. Botka sokkal tisztességesebbnek tűnt számomra.


A Jobbiknak nem lesz vége. A párt rengeteget szavazatot kapott, amit Vona nélkül a Jobbik nem kapott volna meg, akkor se, ha nem indult volna el a néppártosodás felé. Én tényleg reménykedem abban, hogy a baloldali mamutok bedobják a törölközött, és a következő választáson együtt indul a Jobbik-LMP-Momentum koalíció. Ha nem lenne DK, MSZP, akkor ez a koalíció győzne.

2018. ápr. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na és még ha össze is fognak? Akkor sem érnek el vele sokat a 70% ellen.
2018. ápr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Lett volna néhány nyerhető körzet. Pl. Borsodban meg északon visszaléphetett volna a baloldal Kész Zolinak meg a jobbik pl.
2018. ápr. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
Remélem vége.
2018. ápr. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%
Nincs vège,de ott a balik is.
2018. ápr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ebben a felállásban biztos.
2018. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%

Nincs vége nekik. Tudtuk h Fidesz nyer de nekem kamu a 2/3-ad kicsit... Nekem egész családom Jobbikra szavazott, munkahelyemen 10/8 jobbikra és 2/3-ad fidesz.

Sajnos pár dolog ami miatt bukott volt a választás:

1. Sok hiszékeny nyugdíjas

2. M.o-n kívüli szavazatok (amik nem Angliából jöttek)

3. Megvett média

4. Sok cigá.y aki alapból egy cigá.y miniszter elnökre szavaz.


Innentől fogva meg volt lőve. Akkor van 4 év múlva esélye ha a nép rájön ki is a gond az országban. A migránsok európai probléma a cigányság belső probléma és a korrupció.


Én sajnálom a többi pártot is mert ők sem erre számítottak.

2018. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19! Biztos ismered a viccet, amikor Móriczka be van rúgva mint az ökör, felhajt az M7-re - forgalommal szemben. Kerülgeti az autókat, mindenki dudál rá, de nem érti, miért dudálnak rá, bekapcsolja a rádiót. Pár perc zene után félbe szakítják az aktuális számot, a bemondó pedig bemondja, hogy hírek szerint egy őrült szembe megy a 7-esen a forgalommal. Mire Móriczka: Egy? Hát itt mindegyik meg van őrülve!

A sok hiszékeny nyugdíjas, a média, és a sok szavazó emlékszik még a 2002 és 2006-os választásokra, amikor is nem kicsit, hanem nagyon átverték őket, mely következménye egy eladósított ország, tönkre tett gazdaség, egészségügy, oktatás lett a végeredmény. Az idő és események láncolata nálad nem az eredeti helyzetben van, nem a megfelelő helyen keresed az információt. Tehát nem a nyugdíjas, média, külföldiek, stb, emlékszik rosszul, hanem a balliberális média /na jó, ő nem emlékszik rosszul, nagyon is jól emlékszik, csak az a dolga, hogy rosszul emlékezzen/ és még néhány ember, akiknek csak kényelmes fröcsögnie, kényelmesebb, mint a tényekkel való szembe nézés.

2018. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!