Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán pontosan azért sikeres...

Orbán pontosan azért sikeres mint amiért sikeres volt Göebbelsi propaganda gépezete?

Figyelt kérdés
Állítólag ott is hasonló ellenségképet festett le Göebbels, ugyanúgy hasonló módon háttérhatalomról beszélt és vitte magával a német népet, az emberi természet negyon vevő sajnos erre a politikára
2018. ápr. 9. 06:32
 1/7 Libers Pertz ***** válasza:
3%
Kár ezen utólag agyalni szerintem, de én személy szerint gusztustalannak tartottam ezt a 'propaganda gépezetet'. Tehát, ha magamból indulok ki akkor nem, nem azért sikeres Viktor, hanem azért, mert a többség felismerte, hogy jó az amit csinál.
2018. ápr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Fura mi? Hogy ennyien akarnak valakit a magyarok akik az érdekükért áll/állt ki
2018. ápr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Az ellenzéknek Orbán volt az ellenségképe, és Putyin a háttérhatalma, erre mégsem voltak vevők az emberek.
2018. ápr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az ellenzéknek Orbán volt az ellenségképe, és Putyin a háttérhatalma, erre mégsem voltak vevők az emberek.


Azért Orbán -messze nem ellenségkép, illetve putyinról alig volt szó a kampányba, illetve Orbán ellenségképe sokkal jobban eladható

2018. ápr. 9. 06:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve sokkal jobban csinálták az ellenségképet és sokkal ügyesebben erősebben
2018. ápr. 9. 06:56
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Persze, ronggyá verik az ellenzéket és akkor már mindjárt göbbelsi propaganda.
2018. ápr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem "elvtárs", ezt már jó rég óta mondogatják kádár örököseire, már éve tele volt vele ez az oldal is.
2018. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!