Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékben kik a felelősök...

Az ellenzékben kik a felelősök a tegnapi eredményért?

Figyelt kérdés
Az újabb ketharmad nyilván az ellenzék bűne. Sokkal nagyobb médiafelületet kaptak a kormánykritikus hírek mint 2014-ben és mégis jobban szerepelt a Fidesz.
2018. ápr. 9. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neveznék meg senkit, szerintem az eredményekből, a százalékokból elég jól látszik. Itt sajnos a kétharmad volt a tét, amiben jelen állás szerint vesztett az ellenzék.
2018. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem óriási probléma volt, hogy szinte mind csak azt szajkózta: leváltani! Negatív módon - semmi jó ellenerőt nem tudtak felmutatni. A plakátokon "kormányváltó:X.Y." és már a párt neve sem volt rajta.
2018. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag a teljes garnitúra.Eddig se volt összeszedett,de most a sorozatos lemondásokkal végleg széthullik,szerintem legalább egy évtizedre.

Szóval még az ezt a ciklust követő 4 év is a Fidesz zsebében van.

2018. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Az ellenzék széthullóban van, lemondott Vona, lemondott az MSZP vezetősége, LMP-ből szintén távoznak.

Hiba volt az MSZP-től a koalíció így kevesebb pénz kapnak,

a jobbik nagyon rossz "politikát" folytat, valaha szimpatikus volt de sose szavaznék már rá.

A DK felesleges a parlamentbe, az LMP szintén, egy 10-10% MSZP-Jobbik bőven elég, atöbbi kamupártot sose engedném a parlament közelébe se.

Majd ha tudnak értelmesen politizálni, érteni fognak a gazdasághoz, és megtudják szólítani a társadalmat -MSZP, Jobbik-, akkor talán megérdemelnek egy 30-40%-t.

A Munkáspártot engedném be a DK, LMP és az MSZP helyére.

-Nem kell hatalmat adni nekik csak kicsit kóstoljanak bele.

2018. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 senior10 ***** válasza:
100%
ez a komplett ellenzék sara, amikor előhozakodtak ezzel a taktikai szavazásos ötlettel, meg a mindegy hogy mi mit fogunk csinálni, hogy hogyan és mi lesz majd, csak a fidesz takarodjon dumával, valamint az utóbbi hetekben mutatott előadásukkal akkor szerintem sok szavazatot vesztettek.
2018. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha a jobbik nyerni akarna akkor vissza kellet volna nyúlnia a gyökerekhez amikor még mindenkit utáltak aki nem magyar.

Nagyobb hangsúllyal kelet volna fellépni, hogy minden migráns takarodjon innen és az EU-ból, és így tovább hasonló megnyilvánulással.

Elkúrták, de nagyon, mint gyurcsán (szándákosan kisbetű).

Nem kizárt, hogy ezek a pártok az SZDSZ sorsára fognak jutni, megérdemlik.

2018. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ellenzék mindent megtett. És tökre megható volt, ahogy el kezdtek visszalépkedni egymás javára. Szóval ezt ők nagyon így szervezték, hogy ki hol lépjen vissza; szerintem jó volt ez a taktikai szavazás; csak akkor nem értem, hogy mégis mi törtéhetett? Mi lehetett a baj. Vagy esetleg még az, hogy mekkora lehetett az olyan eseteknek az aránya; hogy a választólapon feltüntettek olyan nevet is, aki előzőleg visszalépett más javára; és lehet; hogy erről az emberek nem tudtak, és tévedésből x-elték; ez például annak a hibája, még ha jó hiszeműek is akarunk lenni; akkor aki tévedésből rajtahagyta, aki már visszalépett; meg talán olyan is volt egy, amikor félreértették egymást , és levettek valakit a lapról, aki mégis indult. Meg több emberhez pl nem jutott el a mozgóurna, pedig időben megigényelték. Indexen volt valami ilyen, hogy valakinek mondták, hogy "akkor tudnak szavazni, HA időben odaérnek a választóirodás munkatársak időben" Valami ilyesmi volt, nem tudom pontosan idézni; asszem a választóiroda munkatársai voltak azok. És tényleg ilyet olvastam neten, folyamatosan frissítgették az oldalt; és mindenki küldözgetett be hozzájuk infokat. És volt pl valaki, aki kórházban volt, és ott járt egy mozgóurna, de ott azt mondták neki, hogy nincsen rajta a listán. Szóval ő pl nem tudott szavazni. És nem tudom, ilyen esetből pl mennyi volt.
2018. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*Ja és az az ember is megigényelte a mozgóurnát.


És csomóan még értesítőt sem kaptak, akik meg átjelentkeztek máshol szavazni; hogy akkor most mi lesz, lehet-e ott ahol szeretnének, ahol tartózkodni fognak akkor.

2018. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simicska és a Jobbik. Ha a jobbik hajlandó koordinálni akkor ma nincs kétharmad, és az EVK eredmények közelebb állnak az országos lista eredményeihez.
2018. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!